WEBINÁŘ ZDARMA

Pohled profesionála na DPS, DIP, rentu a penzijní platforma v praxi

Kdy: úterý 6. 2. 2024 od 9:00
Lektoři: Petr Syrový, Petr Pavlásek, Blanka Nováková a René Kvarda
Cena: ZDARMA
🎁 Bonus: Demo přístup do platformy penzí

Proč se přihlásit na webinář?

Jste finanční profesionálové a na finance klientů je potřeba se dívat bez emocí. Racionálně a v souvislostech.

Změny v penzích a penzijních produktech přinesly spoustu variant řešení, které se liší svou výhodností pro klienty. Rozhoduje mnoho faktorů, jako je věk klienta, výše investice, stávající zůstatky, příspěvky zaměstnavatelů, výplata ze s.r.o., celková investiční strategie a tak dále.

Na webináři vám ukážeme, jak jednotlivá řešení a varianty porovnávat, jak se v tom orientovat, jak tyto informace i prezentovat klientům.

Připravili jsme pro vás kalkulačku efektivního úroku a také demo přístup do penzijní platformy, která vám pomůže řadu informací předat klientům nebo se ujistit ve správnosti svých propočtů.

🎁 BONUS PRO VÁS: Přístup do penzijní platformy od TREFdata

Lektoři

Mgr. Petr Syrový, EFA, EFP

Hlavní lektor KFP trénink a spoluzakladatel KFP online. Autor mnoha kalkulaček, nástrojů pro poradce, stovek odborných článků a několika knih o finančním plánování a investicích. Petr dlouhou dobu působil také jako analytik Fichtner. Jeho školeními prošlo tisíce finančních poradců a bankéřů. Petr umí i složité věci vysvětlit velmi jednoduše.

Ing. Petr Pavlásek, EFA, EFP

Spoluzakladatel KFP trénink a KFP online. Zkušený lektor a propagátor finančního plánování a finanční nezávislosti. Na trhu působí řadu let a podílel se na vzdělávání více než 20 000 finančních specialistů. Petr má obrovské zkušenosti a nadhled v poradenském byznysu. Stále působí i jako finanční poradce s AUM více než 2 mld. CZK.

Ještě váháte?

Účast je ZDARMA

Za účast na webináři nic neplatíte a navíc získáte záznam z webináře a podklady. Pokud nestíháte online vysílání – nevadí.

KVALITA informací

Získané informace využijete v praxi a jsou připravené přímo pro finanční poradce bez zbytečných a složitých informací.

Informace v kontextu

Na finance a možná klientská řešení se díváme v kontextu a souvislostech. Pohled skrze jeden produkt není naše filozofie.

BONUS

Na webináři získáte přístup do propracované penzijní platformy od TREFdata ZDARMA

Registrace k webináři

Jak na pojištění, aby fungovalo, když je to potřeba? 
Chcete vědět i to, co vám pojišťovny neřeknou?

Unikátní akademie, která vznikla ve spolupráci EUCS a KFP.
Je pro vás připravena nálož kvalitních informací, které vás odliší od běžných prodejců a pomohou poskytnout ještě lepší služby vašim klientům.

Pracujeme na tom!

Pilně na tom makáme!
Nechte nám na sebe email a dáme vědět ihned, jak to vypustíme do světa!