NOVÁ AKADEMIE

Nemovitostní akademie

Staňte se partnerem pro klienty, kteří chtějí řešit investiční nemovitosti.

Společně s Davidem Burešem jsme připravili zbrusu novou akademii zaměřenou na investice do nemovitostí.
Bonitní klienti se o nemovitosti zajímají, chtějí je a investují do nich. Získejte know-how a znalosti, díky kterým můžete klientům pomoct i v oblasti investic do nemovitostí.

0

lektoři s 80 roky praxe v oblasti poradenství a investic

0

online webinářů zaměřených na investice do nemovitostí

0

hodin praktického vzdělávání s top odborníky

+ 0

úspěšných absolventů KFP akademií

Zaujměte bonitní klienty svým poradenským nadhledem
Čeká na vás

8 tematických živých online setkání, během kterých vám předáme naše know-how k investičním nemovitostem
všechny webináře, podklady i prezentace jsou k dispozici i ze záznamu, přístupné kdykoliv se vám to hodí
probereme srozumitelně a prakticky témata spojená s investičními nemovitostmi
inspirující hosté v podobě dalších odborníků z praxe, kteří doplní a rozšíří probírané informace
součástí kurzu jsou i další bonusy v hodnotě přesahující 9.490 Kč, které získáte zdarma
možnost certifikace, díky které si ověříte nabyté dovednosti v praxi a osobní setkání na závěr
zpětná vazba na vaši práci a konstruktivní doporučení, na co se více zaměřit a co zlepšit
garance vrácení peněz v případě vaší nespokojenosti, investice do kurzu je v podstatě bez rizika

Nemovitosti jsou téma, které klienti řeší a dobrý poradce/realitní makléř by jim měl rozumět

Reality a investice do nich jsou mezi klienty velmi populární a podle nás by poradce/realitní makléř měl být partnerem pro diskuzi o investici do nich. Proto jsme vytvořili s Davidem Burešem novou Nemovitostní akademii.

Umíte odpovědět na otázky klientů? Patří investiční nemovitosti do mého portfolia? Jak velkou část portfolia mám mít v investičních nemovitostech? Mám investovat přímo do investičních nemovitostí, do nemovitostních fondů, nemovitostních FKI nebo REITS? Jak vybrat vhodnou investiční nemovitost, fond, FKI, REITS? Jak na financování investiční nemovitosti? Jak připravit investiční nemovitost na pronájem? Kdy je efektivní správa nemovitostního portfolia? Jak správně spočítat výnos nemovitosti?

Pokud jste v této oblasti naprostým laikem nebo začátečníkem, budete dříve nebo později nahrazen poradcem/realitním makléřem, který segmentu nemovitostí rozumí.

Nemovitostní akademie vznikla ve spolupráci Davida Bureše a KFP

Co je obsahem kurzu

8 živých online webinářů + záznam + prezentace + materiály + testy a živé setkání

Tato kapitola poskytuje ucelený přehled investic do nemovitostí, představuje různé investiční strategie, jako je přímé vlastnictví, REITs či crowdfunding. Dále se zabývá způsoby financování a principy řízení nemovitostního portfolia. Podrobně je vysvětlena důležitost due diligence, analýzy trhu a identifikace rizik a výnosů spojených s investováním do nemovitostí.

Tato kapitola se zaměřuje na roli nemovitostí v investičních portfoliích, porovnává je s akciemi a zkoumá výnosy, rizika a strategie vlastnictví. Diskutuje otázky jako boj s inflací, oceňování a přímé versus nepřímé investování do nemovitostí. Poskytuje vyvážený pohled na výhody a nevýhody zahrnutí nemovitostí do diverzifikovaného portfolia, přičemž bere v úvahu makroekonomické faktory a tržní dynamiku. Kapitola zdůrazňuje význam správné alokace aktiv a nabízí doporučení pro optimální podíl nemovitostí v portfoliu v kontextu osobního investování a podnikání.

Výnosnost nemovitostí je komplexní téma, zahrnující jak pronájem, tak vlastní bydlení, a je důležité brát v úvahu aktuální ekonomické podmínky a osobní situaci. Při výpočtu výnosnosti je klíčové neomezovat se jen na příjem z nájmu nebo očekávaný růst ceny, ale zahrnout i další faktory jako jsou daně, náklady na údržbu, hypotéky a scénářovou analýzu rizik. Využití kalkulačky a porovnání s akciovými investicemi může pomoci k realističtějšímu odhadu potenciálu investice. Nezapomínejte na stres-testy výnosnosti, které pomohou identifikovat slabá místa vaší investice. Rozhodnutí „jestli do toho jít“ zahrnuje porovnání koupě bytu na pronájem s jinými investičními možnostmi, zvážení dědictví a rozhodnutí mezi vlastním bydlením a nájmem. Finanční a nefinanční aspekty jsou klíčové pro ucelený pohled na situaci.

Kapitola se zaměřuje na proces výběru nemovitosti k pronájmu. Zahrnuje tipy pro identifikaci vhodné nemovitosti, určení cílové skupiny nájemníků a porozumění jejich potřebám. Dále nabízí praktické informace o důležitých parametrech při výběru, jak přistupovat k osobní kontrole nemovitosti a jaká jsou finanční úskalí. Kapitola je zakončena porovnáním různých typů pronájmů a jejich specifik.

Kapitola se zabývá procesem koupě a prodeje nemovitostí. Vysvětluje právní a administrativní kroky, na co si dát pozor u realitních agentů, jaké informace získat před nákupem, a popisuje problémy, které mohou nastat. Proces koupě obsahuje rezervační smlouvu, kontrolu advokátem, podpis smlouvy, přípravu hypotéky, podpis kupní smlouvy, vklad do katastru, předání nemovitosti a převod služeb.

Jak nemovitost připravit, jak ji efektivně nabídnout, jak vybrat dobrého realitního agenta a jak ji prodat bez agenta přes určité webové stránky. Obsahuje také tipy na zatraktivnění inzerátů a jak posoudit kvalitu realitního agenta.

V této kapitole se dozvíte, jak připravit vaši nemovitost na pronájem, od základního úklidu až po právní aspekty nájemních smluv. Naučíte se, jak stanovit správnou cenu, efektivně komunikovat s potenciálními nájemníky a jaké jsou vaše povinnosti jako pronajímatele. Kapitola obsahuje také praktické informace o tom, jak prezentovat nemovitost na trhu a jak zabezpečit, aby se pronájem vyplatil bez zbytečných prodlev.

Efektivní správa pronajímaných nemovitostí: servis, sledování výnosnosti, reporting, údržba a opravy pronajímaných investičních nemovitostí.

Kapitola se věnuje možnostem kolektivního investování do nemovitostí. Představuje různé typy fondů, včetně REITů a speciálních fondů kolektivního investování, a jejich zaměření na specifické segmenty trhu, jako jsou kancelářské prostory, obchody, logistické objekty nebo rezidenční nemovitosti. Prochází procesem nákupu, hodnocení a přecenění investic a poskytuje přehled o výnosnosti a nákladech spojených s fondovými investicemi. Dále se kapitola zabývá riziky a nabízí rady, jak vybírat fondy pro optimalizaci investičního portfolia.

Certifikace je dobrovolná, ale vnímáme ji jako velmi významnou část celé akademie a doporučujeme ji absolvovat.

Certifikace obsahuje test a praktickou část. Na test máte i více pokusů. To zvládnete :-)!
V praktické části  zpracujete projekt týkající se investic.

Na své řešení pak dostanete zpětnou vazbu od 3 kolegů z branže a zároveň vy připravíte oponenturu 3 kolegům.

Získáte skvělou zpětnou vazbu a zároveň inspiraci od ostatních.

Pro úspěšné absolventy je připraven certifikát Investiční akademie a také je to vstupenka na závěrečné osobní setkání v Praze.

Akademii zakončíme osobním setkáním. 

Předáme certifikáty, probereme uplynulé 4 měsíce a bude prostor nejen pro vaše dotazy, ale i různé postřehy a vzájemnou výměnu zkušeností a diskuzi.

Po oficiální části pak můžeme probírat a diskutovat cokoliv i do pozdního večera.

ZDARMA bonusy v hodnotě 9 490 Kč

Aplikace "Kalkulačky KFP" na 6 měsíců

Sada 3 praktických a srozumitelných kalkulaček pro finanční poradce, které využijte u klientů.

Nová kalkulačka "Výnosnost nemovitostí na pronájem"

Přístup do nové kalkulačky od KFP na 6 měsíců zdarma. Spočítejte klientům efektivní úrokovou míru investice do nemovitosti.

30 min. individuální konzultace

Individuální 30 min. konzultace s Petrem Syrovým nebo Petrem Pavláskem.

Osobní setkání v Praze

Pro poradce, kteří projdou akademii a absolvují certifikaci je připraveno osobní setkání s lektory a dalšími absolventy.

Co o akademiích KFP říkají absolventi

Nemovitostní akademii pořádáme poprvé, ale referencí jsou nám ostatní kurzy a akademie

Kurzem vás provedou

Ing. David Bureš, EFA, EFP

David je uznávaným expertem v oblasti financí a investic s více než dvacetiletou praxí. Jeho profesionální cesta začala v roce 1999 v Praze u Credit Suisse, kde se již jako vysokoškolský student začal věnovat úvěrovému poradenství a následně přešel k nemovitostem a investicím. David si rychle vybudoval reputaci díky svým unikátním znalostem v oblasti výběru a správy investičních nemovitostí, což mu umožnilo rozvíjet se a získávat ocenění od bank i partnerských firem. Od roku 2006 se specializuje na sekci investičních nemovitostí. Poskytuje komplexní služby od výběru nemovitosti, přes financování až po dlouhodobou správu majetku, čímž investorům zajišťuje stabilní pasivní příjem. Komplexní správu v oblasti investičních nemovitostí poskytuje skrze svou firmu Bureš & partneři. Za 22 let spolu se svým týmem poskytl služby 2 800 klientům a nyní se stará o více než 500 nemovitostí v hodnotě 2,6 mld. Kč.

Mgr. Petr Syrový, EFA, EFP

Hlavní lektor KFP trénink a spoluzakladatel KFP online. Autor mnoha kalkulaček, nástrojů pro poradce, stovek odborných článků a několika knih o finančním plánování a investicích. Petr dlouhou dobu působil také jako šéf analytického týmu Fichtner, a.s. Jeho školeními prošlo tisíce finančních poradců a bankéřů. Petr umí i složité věci vysvětlit velmi jednoduše.

Ing. Petr Pavlásek, EFA, EFP

Spoluzakladatel KFP trénink a KFP online. Zkušený lektor a propagátor finančního plánování a finanční nezávislosti. Na trhu působí řadu let a podílel se na vzdělávání více než 20 000 finančních specialistů. Petr má obrovské zkušenosti a nadhled v poradenském byznysu. Stále působí i jako finanční poradce s AUM více než 2 mld. CZK.

Co teď?

1.

Udělejte rozhodnutí a přihlaste se

Nejsložitější je první krok. Udělejte rozhodnutí a přihlaste se do Nemovitostní akademie KFP.

2.

Absolvujte nabitou akademii

Projdete si 8 tématických online vysílání a závěrečnou certifikaci + osobní setkání.

3.

Vzdělávajete se a zlepšujte

Po absolvování akademie se dostanete na jinou úroveň znalostí a dovedností.

4.

Využijte znalost v oblasti nemovitostí

Porozumíte investicím do nemovitostí a budete partnerem i v této oblasti

KFP akademie zlepšily znalosti a dovednosti už více než 960 finančním poradcům. Přidejte se k nim i vy. Své členství si můžete pořídit i na splátky.

Pokud se vám kurz z jakéhokoliv důvodu nebude po prvních 2 tématech líbit, nebo si svou účast rozmyslíte, můžete do 2. dubna 2024 uplatnit garanci vrácení 100 % peněz.

Chcete se na něco zeptat?
Prohlédněte si nejčastější dotazy našich zákazníků

Jedeme živě! Žádný playback 😂

Od 20. 3. 2024 se uvidíme 8x online ve středu od 9:00 do 12:00. Z pohodlí domova. Bude vždy prostor i pro vaše dotazy a zpětnou vazbu.

Pokud vám to náhodou časově nevýjde, nevadí, vždy je záznam umístěný v členské sekci.

Ano. Po živém vysílání podklady vždy zpracujeme a v uzamčené sekci najdete záznam webináře, zvukovou stopu pro poslech, PDF prezentaci ke stažení a další doprovodné materiály, jako jsou šablony nebo bonusové materiály a rozhovory s hosty.

Ano, kurz je postaven tak, aby měl přínos i pro začátečníky, ale musíte počítat s plným soustředěním na kurz. Informací je hodně, nicméně vše praktické a srozumitelné.

Pokud po dvou webinářích zjistíte, že akademie je moc složitá, z akademie můžete odstoupit a vrátíme vám peníze.

Jsme přesvědčeni, že ano.

Z naší zkušenosti vyplývá, že i opravdu ostřílení borci najdou nové impulsy, inspiraci. Zjistí trochu jiný pohled na dané téma a tím dále rozvíjí svoje znalosti.

Pokud zjistíte po 2 seminářích, že akademie je moc jednoduchá, můžete vystoupit a peníze vám vrátíme.

Jako vždy u KFP :-).

Chceme spokojené absolventy a aby vám kurz dával smysl. Pokud po 2 vysíláních (přesně do 2.4.2024) zjistíte, že vám kurz nevyhovuje, nenaplňuje vaše očekávání, nebo není pro vás, tak vám vrátíme peníze zpět.

Rozložená platba je hrazena ve 3 splátkách. První platbu zaplatíte při objednávce. Druhou pak v dubnu a třetí v květnu.

Ano.

Součástí je certifikace, která je dobrovolná, ale vřele ji doporučujeme. Není jen „za účast“. Součástí je test, který prověřuje znalosti z celého kurzu, ale důležitější je praktická část.

V praktické části zpracujete případovou studii. Dostanete zpětnou vazbu od svých kolegů a dáte zpětnou vazbu třem jiným kolegům. Uvidíte, jak nad stejným tématem přemýšlí jiní a můžete se vzájemně inspirovat.

Na certifikaci bude dostatek času. S těmi, kdo si dají práci a zpracují vše potřebné, se pak uvidíme na osobním setkání v Praze.

Certifikát pak může zdobit vaši kancelář.

Společně se uvidíme v Praze. Ladíme přesný termín v červnu 2024, tedy po zpracovaných a vyhodnocených certifikacích. Dáme Vám včas vědět.

Pracujeme na tom!

Pilně na tom makáme!
Nechte nám na sebe email a dáme vědět ihned, jak to vypustíme do světa!