KFP online klub 2022

Špičky poradenského trhu sdílejí nejlepší know-how v online webinářích
Důvěryhodné a nezávislé informace pod odbornou záštitou KFP.
Odborný obsah, který jde více do hloubky.
Obsah, který inspiruje.

„Vzdělávací servis KFP pro TOP poradce EFPáci – EFÁkům"

0
PFP/EFA/EFP kreditů

Startujeme prodej ročníku 2022

Proč KFP online klub vzniká?

“Za KFP vnímáme rostoucí poptávku a vnitřní potřebu skutečných finančních profesionálů po možnostech osobního a odborného profesního růstu. Na trhu nám chybí kvalitní, odborné a nezávislé informace, které jsou navázané na praktické zkušenosti kolegů z branže. Kolegů, za kterými jsou prokazatelné výsledky a kteří mají co předat dále. Chybí nám platforma pro inspiraci a možnost sdílet zkušenosti. Chybí nám dostupný hodnotný obsah, který nepůjde pouze po povrchu, ale bude více zaměřen na detail, a to i za cenu vyšší složitosti a odbornosti. Proto jsme se rozhodli založit KFP online klub. Platformu pro sdílení zkušeností a odborný rozvoj finančních poradců, kteří se chtějí dlouhodobě rozvíjet a posouvat, zlepšovat, čerpat inspiraci a přinášet svým klientům a spolupracovníkům stále lepší službu a větší přidanou hodnotu.”

Petr Pavlásek a Petr Syrový

Co je součástí online klubu?

Unikátní webináře s profesionály z praxe

Každý měsíc jeden webinář s vybranými profesionály, kteří mají co říct. Vždy praktické informace, které vychází ze zkušeností prezentujících. Konkrétní věci, návody, postupy pro poradenskou praxi a inspiraci.

Diskuze a sdílení know-how s lektory

Po každém webináři bude prostor pro společnou diskuzi, dotazy a sdílení zkušeností na dané téma. Využijte praktické zkušenosti lektorů na maximum.

Konkrétní návody a postupy

Podklady a celý obsah KFP online klubu bude vytvářen s maximálním důrazem na praxi a možnost implementace do vlastního poradenského byznysu. Konkrétní a jasné kroky, informace, data, návody, checklisty.

Záznamy proběhlých webinářů

Veškeré záznamy webinářů, audio záznamy, kompletní prezentace a obchodní pomůcky, checklisty a postupy najdete v uzamčené členské sekci (online = přístupné pro Vás kdykoliv).

Témata online webinářů 2022

Finišujeme se zajištěním hostů a témat na rok 2022. 

Do konce roku 2021 máte možnost koupit roční balíček za super cenu.

Reverzní hypotéky

25. 1. 2022 - Ing. Marek Rokoský

Reverzní hypotéky (RHÚ)

Co jsou RHÚ a jak fungují? Jaké jsou hlavní výhody, nevýhody a rizika. Obvyklá cena/úroková sazba/celkové náklady. Typická renta z typické nemovitosti. Příklady z praxe, komu a jak RHÚ pomohla v komplikované životní situaci. Co je reverzní hypotéka a co není, přestože se tak tváří? Kdy je reverzní hypotéka výhodná a kdy ne?

Technologické vychytávky pro finanční poradce

23. 2. 2022 - Ing. Marek Macura, EFA

Technologické vychytávky pro finanční poradce

Tipy na aplikace, které finančnímu poradci zjednoduší život nebo pomohou připravit profesionální řešení pro klienta.

Metodika EFPA ke stanovení pojistných částek

22. 3. 2022 - Ing. Dušan Šídlo

Metodika EFPA ke stanovení pojistných částek

Představení metodiky EFPA. Praktické příklady využití metodiky při nastavování pojistných částek v poradenském procesu a jak nad výběrem pojištění správně přemýšlet.

Aktivní versus pasivní investování, hodnotová versus růstová strategie

26. 4. 2022 - Mgr. Mikuláš Splítek

Aktivní versus pasivní investování, hodnotová versus růstová strategie

Autor úspěšné knihy "Stát se investorem" a portfolio manažer fondů v Erste Asset Management. Rozebereme vztah mezi ziskovostí a oceněním, časování trhu a jeho (ne)efektivitu, proč small caps, vliv obrátkovosti na výkonnost. Zodpovíme klíčovou otázku pro portfolio manažera a ukážeme příběh akcie, kterou všichni znáte.

Budování osobní značky

24. 5. 2022 - Jana Daniela Šabatková

Budování osobní značky

Jak postavit osobní značku v oblasti financí? Na jaké věci se zaměřit? Otázky, které si musíte položit, než začnete. Co a jak komunikovat?

Organizace práce finančního poradce

21. 6. 2022 - Tomáš Rusňák, EFA

Organizace práce finančního poradce

Jak Vám organizace práce a strukturování procesů pomůže znásobit obrat ve firmě. Nastavení procesu zpracování HÚ.  

PŘIPRAVUJEME

12. 7. 2022

PŘIPRAVUJEME

Nemovitosti II

30. 8. 2022 - Ing. Karel Kořený, EFP

Nemovitosti II

Dopad současné situace na trh nájemního bydlení. Výnosnost nemovitostí na rostoucím a klesajícím trhu. Proč REITS a FKI dosahují vyšší výkonosti než retailové nemovitostní fondy.

Vítejte ve finanční laboratoři. Budeme dělat pokusy 🙂

27. 9. 2022 - Mgr. Petr Syrový, EFP

Vítejte ve finanční laboratoři. Budeme dělat pokusy 🙂

Praktické příklady s využitím aplikace „Kalkulačky KFP“. Pár tipů, jak použít kalkulačky pro obchod a pro své vzdělání.

Úvod do kryptoměn

25. 10. 2022 Ing. Lubomír Valík

Úvod do kryptoměn

Co to je Bitcoin a jak funguje, jak funguje blockchain, tokeny, rizika a výhody kryptoměn. Budoucnost Bitcoinu. Počet velkých investorů, typy investorů, zůstatky coinů na burzách. Proč by měl finanční poradce rozumět bitcoinu? Výhody a rizika bitcoinu pro poradce.

Aktuality na kapitálových trzích

22. 11. 2022 - Ing. Tomáš Tyl, EFP

Aktuality na kapitálových trzích

Pohled na aktuální úrokové sazby, inflaci, aktuální valuace akcií a dluhopisů. Fair value dle Morningstar, přítoky do akcií a dluhopisů, na kterém podkladovém aktivu je aktuálně největší bublina. Pohled na USA, Evropu, Svět, taktická alokace a doporučení na následující období.

Aktuální investiční myšlenky nadčasovou formou

13. 12. 2022 - Ing. Petr Šimčák, CFA

Aktuální investiční myšlenky nadčasovou formou

Atraktivní host, který má vždy zajímavé novinky z kapitálových trhů a přes své hluboké znalosti je umí sdělit srozumitelným způsobem i méně zkušeným finančním poradcům.

KFP online si vyhrazuje z organizačních důvodů nebo z důvodu aktuální situace na trhu právo změnit téma i řečníka.

Více o lektorech

Bc. Zbyněk Prim, DiS, EFA, EFP

Spolumajitel firmy Trust & Wealth Protection. Zkušený poradce, praktik, lektor a svěřenský správce. Dnes CEO firmy, která dělá placené poradenství pro bonitní klienty na principu Family Office s širokým servisem nemovitostních, účetních, daňových, právních a investičních služeb. Aktuální AUA ve stovkách miliónů Kč.

Bc. Lukáš Paldus, EFA, EFP

Začínal v Komerční bance, prošel různými pozicemi ve firmách OVB, Generali, INSIA. Spoluzakladatel, školitel a hlavní analytik firmy In Invest. Investice jsou Lukášův život, zajímá se o sociálně odpovědné investování a rád se s Vámi podělí o zkušenosti, proč investovat prostřednictvím ETF. Pokud zvažujete přechod z OPF na ETF, Lukáš Vám poskytne konkrétní návod, jak jednoduše začít.

Martin Dočekal

Analytik a redaktor na Finsider.cz. V minulosti působil jako šéfredaktor odborného časopisu Poradenství & Finance. Publikoval články o nákladové konstrukci a některých investičních řešeních a fondech. Jeho specializací je oblast korporátních dluhopisů a finančně poradenský trh. Pro své klienty poskytuje placené poradenství a analytické služby v oblasti korporátního financování. Je zakladatel investičního fondu kvalifikovaných investorů, zaměřeného na dluhopisy.

Mgr. Jan Grufík, MBA, EFA, EFP

Jenda je spolumajitel, lektor a poradce Freedom Financial Services, s.r.o. Specializuje se na vytváření firemních metodik, tvorbu investičních principů, pravidel strategické a taktické alokace a školení pro nové i zkušené kolegy z firmy. S KFP spolupracuje na prezentaci modulu Penzijní systémy, v rámci kterého představuje i unikátní akviziční metodiku bonitních klientů.

Ing. Petr Šimčák, CFA

Petr vystudoval ekonomiku i psychologii, je zástupce ředitele obchodu Amundi Czech Republic Asset Management, člen představenstva Amundi Asset Management. Přední odborník a lektor v oblasti investování v ČR. Autor mnoha skvělých článků v časopise Fond Shop, aktuálně autor podcastu Investiční myšlenky.

Ing. David Bureš, EFA, EFP

Majitel firmy Bureš & partneři. Specialista na budování renty prostřednictvím nemovitostí, jejichž kompletní financování, pronájem a správu pro klienty zajišťuje. Pro více než 2.700 klientů zprostředkoval téměř 2 mld. hypoték. Poradenství pro VIP klienty má charakter Family Office, ve správě má 1,2 mld. majetku.

Mgr. Tomáš Lerch, EFA, EFP

Vystudoval jadernou fyziku, působil jako lektor předmětu statistika Masarykovy University. Dnes je v pozici CEO ve V.I.P. Consulting office Partners. Své poradenské zkušenosti umí propojovat s účetnictvím a daněmi klientů. Tomáš je autorem mnoha vzdělávacích videí, článků a odborných kurzů pro finanční poradce, které v rámci firmy Partners připravuje na titul EFA.

Ing. Karel Kořený, EFA, EFP

Karel školí více než 30 let finanční témata odborných dovedností (hard skills) a firemních financí. I velmi složitá a odborná témata umí vysvětlit velmi srozumitelnými, zábavnými a praktickými příklady. Karel je dlouholetý lektor a zakladatel KFP, svoji poradenskou praxi rozvíjí ve firmě Finanční Svoboda s.r.o. pod značkou Finanční rodina.

Mgr. Petr Syrový, EFA, EFP

Petr vystudoval matematicko-fyzikální fakultu Karlovy University, je autorem 7 odborných knih na téma finančního poradenství, stovek odborných článků, několika poradenských software a 29 poradenských kalkulaček. Svoji výjimečnou odbornost umí propojit s praxí v analytickém týmu Fichtner s.r.o. a srozumitelně ji předat investičním specialistům a poradcům. Na titul EFA/EFP připravil více než polovinu všech úspěšných EFA/EFP poradců v ČR a na Slovensku.

Ing. Dušan Šídlo

Uznávaný odborník na pojištění v ČR. Vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze, obor finance a pojistné inženýrství. Je členem České společnosti aktuárů (pojistných matematiků). Dušan je autorem tří knih s tématikou osobních financí a pojištění (Život jako riziko, Jak nás podvádějí, Nenechte se dojit). Spolupracoval na několika veřejně prospěšných projektech z oblasti finančního vzdělávání. Pracuje jako pojistný analytik, vyvinul několik unikátních indexů pro srovnání pojištění. V roce 2020 založil Akademii pojištění.

Ing. Tomáš Tyl, EFA, EFP

Spolumajitel a senior analytik Fichtner s.r.o. V rámci firmy připravuje analýzy a portfolia pro klienty rentiéry. S KFP spolupracuje na lektorování školících modulů pro EFA a EFP poradce (v rámci vzdělávacího servisu KFP v minulých letech připravil moduly: Portfolio pro rentiéry, Megatrendy, Aktuality, Private Equity, Alternativní investice). Je autorem dvou knih pro finanční poradce (10 způsobu jak ne-přijít o peníze, a společně s Petrem Syrovým Osobní finance).

Ing. Vladimír Fichtner

Zakladatel společnosti a hlavní investiční stratég Fichtner s.r.o. a OCP Frank, a.s. začínal v roce 1991 jako šestý člověk u Petra Kellnera v PPF. Později se stal portfolio manažerem a následně ředitelem investiční společnosti Pioneer Investments v České republice. Načerpané zkušenosti a nespokojenost s chováním finančních institucí ho v roce 2003 vedly k založení investičně poradenské společnosti Fichtner s.r.o. Spojil se s předními investičními analytiky a vytvořili investiční systém, s jehož výsledky jsou klienti spokojeni. AUA 3 mld. Kč.

BONUS pro členy KFP online klubu

Sleva 7 537 Kč bez DPH na “Analytický servis Fichtner s.r.o.”

0
Zajímavých témat
0
Řečníků z praxe
0
Kreditů pro PFP/EFA/EFP

Členství v KFP online klubu

Zaujal Vás KFP online klub nebo jste aktuálně členem? Lehce jsme upravili pravidla pro rok 2022.

Máte 2 možnosti:
A) Koupit roční členství, ale pouze do prvního webináře 25. 1. 2022.
B) Koupit vždy jednotlivé webináře v daném měsíci

Pokud roční členství koupíte do konce roku 2021, můžete využít dodatečnou slevu pro fanoušky ve výši 20%.

Roční členství

Možné koupit do 25. 1. 2022
bez DPH 12 000 Kč ročně
 • 12 zajímavých webinářů
 • Přístup do uzamčené sekce
 • Video záznam webináře
 • Audio záznam webináře
 • Kompletní prezentace v PDF
 • Konkrétní návody a postupy
 • 4 webináře zdarma (sleva -33%)
do 25.1.2022

Konkrétní webinář

Vybíráte si pouze některé webináře
bez DPH 1 500 Kč měsíčně
 • Vybraný webinář
 • Video záznam webináře
 • Audio záznam webináře
 • Kompletní prezentace v PDF
 • Konkrétní návod a postup

Garance vrácení peněz

Pokud se rozhodnete pro roční členství a do 3 měsíců od zakoupení zjistíte, že Vám KFP online klub nevyhovuje. Nemusíte nic vysvětlovat, peníze Vám obratem vrátíme.

F&Q – odpovědi na nejčastější otázky ke KFP online klubu

Jak jsme již zmiňovali v úvoduhlavní myšlenka vzniku KFP online klubu je: „Za KFP vnímáme rostoucí poptávku a vnitřní potřebu skutečných finančních profesionálů po možnostech osobního a odborného profesního růstu. Na trhu nám chybí kvalitní, odborné a nezávislé informace, které jsou navázané na praktické zkušenosti kolegů z branže. Kolegů, za kterými jsou prokazatelné výsledky a kteří mají co předat dále. Chybí nám platforma pro inspiraci a možnost sdílet zkušenosti. Chybí nám dostupný hodnotný obsah, který nepůjde pouze po povrchu, ale bude více zaměřen na detail, a to i za cenu vyšší složitosti a odbornosti. 

Především pro pokročilé a velmi pokročilé poradce, kteří se zaměřují na komplexní finanční plánování a investice. Pro poradce, kteří směřují ke specializaci se zaměřením na investice.

Není určen jen poradcům s titulem, je určen všem zkušeným poradcům, které zajímá především výměna praktických zkušeností od lektorů praktiků. KFP zve jako lektory především poradce s titulem EFP, kteří dané téma v praxi realizují. 

Ne. Jsme sice příznivci placeného poradenství, ale domníváme se, že provizní i placené poradenství mohou vedle sebe dále fungovat a přinášet klientům vysokou přidanou hodnotu v obou formách. 

Až na výjimky se budeme snažit o pravidelnost s touto logikou: 
2. týden v měsíci … odborný článek nebo odborné video  
3. týden v měsíci … vzdělávací miniprezentace (letos “seriál” na téma deriváty) 
4. týden v měsíci … webinář s hostem KFP 

Živý webinář se koná od 9.00 do 11.00 hodin. V případě zájmu pokračuje diskuzí, a to do cca 11.30. Vše se nahrává a je poté k dispozici jako video-záznam v členské sekci. 

a) můžete si předplatit zvýhodněné roční členství (ušetříte jednu měsíční platbu J) = 9.075 Kč + DPH 
b) můžete si pořídit členství na splátky, tzn. platíte 12 x měsíčních plateb (12 x 828 Kč = 9.900 Kč + DPH). Měsíční fakturu obdržíte vždy 1 x měsíčně podle data, kdy jste do KFP online klubu poprvé vstoupili (např. pokud jste první platbu provedli 9. 1. obdržíte druhou fakturu 9. 2., 9. 3. atd. 
c) můžete si koupit pouze přístup na jeden konkrétní webinář (bez odborného článku, bez vzdělávací miniprezentace) = 1.200 Kč + DPH 

Jako běžné předplatné, např. NETFLIX, HBO GO atd. Dokud platíte, jste členy klubu a máte přístup ke všemu v členské sekci (články, videa, záznamy webinářů, živé webináře, kalkulačky pro členy klubu, případně další bonusy). Pokud přestanete platit faktury, přestane fungovat Váš přístup do členské sekce a automaticky končí Vaše členství. Nemusíte se nijak odhlašovat, nemáte vůči KFP online klubu žádné další závazky. 

Ano. Celoroční účast znamená 25 kreditůKaždý webinář je po vyplnění závěrečného testu ohodnocen příslušným počtem kreditů (leden 1 kredit, únor až říjen 2 kredity, listopad a prosinec za 3 kredity). Podmínkou přiznání kreditů je vyplnění testu, ve kterém je potřeba odpovědět správně minimálně 50 % otázek. Odkaz na test je s videozáznamem webináře umístěn v členské sekci. KFP následně zajistí připsání Vašich kreditů u EFPA ČR.

Ano. Listopadové „Aktuality s Tomášem Tylem a prosincový webinář s Vladimírem Fichtnerem „Jak budovat poradenský byznys“ jsou za 2 x 3 = 6 kreditů, které mají pro poradce s titulem EFP hodnotu EFP-kreditů, pro ostatní mají hodnotu jejich potřebných kreditů (EFA, PFP). 

Samozřejmými pravidly jsou profesionální slušnost, respekt vůči poradcům z konkurenčních firem a konkurenčním produktům. Nerespektování pravidel slušnosti může znamenat vyloučení z webináře, při opakovaném porušování pravidel i vyloučení z klubu. 

Zapojte se do diskuzí a buďte aktivní. Nebojte se zeptat, nejsou hloupé otázky, hloupý zůstává ten, kdo se bojí zeptat. Čím aktivnější budete, tím více si odnesete. Sdílejte své knowhow a vystavte jej zkoušce – kritice kolegů. Pokud své knowhow „tajíte“, ocitnete se časem v izolaci a poradensky zakrníte. 

Měsíční členství zrušíte tak, že nezaplatíte fakturu na další měsíční období. Přístup do členské sekce Vám bude automaticky ukončen. 
Pro roční členství máte  3 měsíců od zakoupení garanci vrácení 100 % ceny. Pokud nesplníme Vaše očekávání, ozvěte se nám a my Vám vrátíme 100 % zaplacené ceny. 

Zavolejte Petra Pavláska na mobil 00420 602 790 222 nebo napište na e-mail: PP@KFP.cz

Pracujeme na tom!

Pilně na tom makáme!
Nechte nám na sebe email a dáme vědět ihned, jak to vypustíme do světa!