KFP online klub 2022

Špičky poradenského trhu sdílejí nejlepší know-how v online webinářích
Důvěryhodné a nezávislé informace pod odbornou záštitou KFP.
Odborný obsah, který jde více do hloubky.
Obsah, který inspiruje.

„Vzdělávací servis KFP pro TOP poradce EFPáci – EFÁkům"

0
PFP/EFA/EFP kreditů

Proč KFP online klub vzniká?

„Za KFP vnímáme rostoucí poptávku a vnitřní potřebu skutečných finančních profesionálů po možnostech osobního a odborného profesního růstu. Na trhu nám chybí kvalitní, odborné a nezávislé informace, které jsou navázané na praktické zkušenosti kolegů z branže. Kolegů, za kterými jsou prokazatelné výsledky a kteří mají co předat dále. Chybí nám platforma pro inspiraci a možnost sdílet zkušenosti. Chybí nám dostupný hodnotný obsah, který nepůjde pouze po povrchu, ale bude více zaměřen na detail, a to i za cenu vyšší složitosti a odbornosti. Proto jsme se rozhodli založit KFP online klub. Platformu pro sdílení zkušeností a odborný rozvoj finančních poradců, kteří se chtějí dlouhodobě rozvíjet a posouvat, zlepšovat, čerpat inspiraci a přinášet svým klientům a spolupracovníkům stále lepší službu a větší přidanou hodnotu.“

Petr Pavlásek a Petr Syrový

Co je součástí online klubu?

Unikátní webináře s profesionály z praxe

Každý měsíc jeden webinář s vybranými profesionály, kteří mají co říct. Vždy praktické informace, které vychází ze zkušeností prezentujících. Konkrétní věci, návody, postupy pro poradenskou praxi a inspiraci.

Diskuze a sdílení know-how s lektory

Po každém webináři bude prostor pro společnou diskuzi, dotazy a sdílení zkušeností na dané téma. Využijte praktické zkušenosti lektorů na maximum.

Konkrétní návody a postupy

Podklady a celý obsah KFP online klubu bude vytvářen s maximálním důrazem na praxi a možnost implementace do vlastního poradenského byznysu. Konkrétní a jasné kroky, informace, data, návody, checklisty.

Záznamy proběhlých webinářů

Veškeré záznamy webinářů, audio záznamy, kompletní prezentace a obchodní pomůcky, checklisty a postupy najdete v uzamčené členské sekci (online = přístupné pro Vás kdykoliv).

Témata online webinářů 2022

Budování osobní značky

24. 5. 2022 - Jana Daniela Šabatková - [1 EFPA kredit]

Budování osobní značky

Jak postavit osobní značku v oblasti financí? Na jaké věci se zaměřit? Otázky, které si musíte položit, než začnete. Co a jak komunikovat?

Organizace práce finančního poradce

21. 6. 2022 - Tomáš Rusňák, EFA - [2 EFPA kredity]

Organizace práce finančního poradce

Jak Vám organizace práce a strukturování procesů pomůže znásobit obrat ve firmě. Nastavení procesu zpracování HÚ.  

Nemovitosti II

12. 7. 2022 - Ing. Karel Kořený, EFP - [2 EFPA kredity]

Nemovitosti II

Dopad současné situace na trh nájemního bydlení. Výnosnost nemovitostí na rostoucím a klesajícím trhu. Proč REITS a FKI dosahují vyšší výkonosti než retailové nemovitostní fondy.

Vítejte ve finanční laboratoři. Budeme dělat pokusy 🙂

30. 8. 2022 - Mgr. Petr Syrový, EFP - [3 EFPA kredity]

Vítejte ve finanční laboratoři. Budeme dělat pokusy 🙂

Praktické příklady s využitím aplikace „Kalkulačky KFP“. Pár tipů, jak použít kalkulačky pro obchod a pro své vzdělání.

Jak budovat poradenský byznys

27. 9. 2022 - Jiří Cimpel, EFP - [2 EFPA kredity]

Jak budovat poradenský byznys

Jak se buduje firma z 0 na 1 miliardu? Chyby a omyly, kterých se můžete vyvarovat. Co zafungovalo a může být pro Vás inspirace.

Úvod do kryptoměn

25. 10. 2022 - Ing. Lubomír Valík - [2 EFPA kredity]

Úvod do kryptoměn

Co to je Bitcoin a jak funguje, jak funguje blockchain, tokeny, rizika a výhody kryptoměn. Budoucnost Bitcoinu. Počet velkých investorů, typy investorů, zůstatky coinů na burzách. Proč by měl finanční poradce rozumět bitcoinu? Výhody a rizika bitcoinu pro poradce.

Aktuality na kapitálových trzích

22. 11. 2022 - Ing. Tomáš Tyl, EFP - [3 EFPA kredity]

Aktuality na kapitálových trzích

Pohled na aktuální úrokové sazby, inflaci, aktuální valuace akcií a dluhopisů. Fair value dle Morningstar, přítoky do akcií a dluhopisů, na kterém podkladovém aktivu je aktuálně největší bublina. Pohled na USA, Evropu, Svět, taktická alokace a doporučení na následující období.

Aktuální investiční myšlenky nadčasovou formou

13. 12. 2022 - Ing. Petr Šimčák, CFA - [2 EFPA kredity]

Aktuální investiční myšlenky nadčasovou formou

Atraktivní host, který má vždy zajímavé novinky z kapitálových trhů a přes své hluboké znalosti je umí sdělit srozumitelným způsobem i méně zkušeným finančním poradcům.

KFP online si vyhrazuje z organizačních důvodů nebo z důvodu aktuální situace na trhu právo změnit téma i řečníka.

0
Zajímavých témat
0
Řečníků z praxe
0
Hodin vzdělávání
0
Kreditů pro PFP/EFA/EFP

Členství v KFP online klubu

Máte 2 možnosti:

A) Koupit roční členství, kdy kromě všech budoucích webinářů, dostáváte přístup i k záznamům předešlých.
B) Koupit vždy jednotlivé webináře v daném měsíci

Do 29. 8. 2022 je speciální sleva 2 500 Kč
Při platbě zadejte slevový kód "SLEVA2500"

DNY
HOD
MIN
SEK
SLEVA JIŽ NENÍ DOSTUPNÁ

Roční členství

Přístup ke všem webinářům v roce 2022
bez DPH 15 000 Kč ročně
 • 12 zajímavých webinářů
 • Přístup do uzamčené sekce
 • Video záznam webináře
 • Audio záznam webináře
 • Kompletní prezentace v PDF
 • Konkrétní návody a postupy
 • 2 webináře zdarma

LETNÍ SLEVA

Přístup ke všem webinářům v roce 2022 se slevou
bez DPH 12 500 Kč ročně
 • 12 zajímavých webinářů
 • Přístup do uzamčené sekce
 • Video záznam webináře
 • Audio záznam webináře
 • Kompletní prezentace v PDF
 • Konkrétní návody a postupy
 • 2 webináře zdarma
do 29.8.2022

Konkrétní webinář

Vybíráte si pouze některé webináře
bez DPH 1 500 Kč měsíčně
 • Vybraný webinář
 • Video záznam webináře
 • Kompletní prezentace v PDF
 • Odpovídající EFPA kredity

Garance vrácení peněz

Pokud se rozhodnete pro roční členství a do 3 měsíců od zakoupení zjistíte, že Vám KFP online klub nevyhovuje. Nemusíte nic vysvětlovat, peníze Vám obratem vrátíme.

F&Q – odpovědi na nejčastější otázky ke KFP online klubu

Jak jsme již zmiňovali v úvoduhlavní myšlenka vzniku KFP online klubu je: „Za KFP vnímáme rostoucí poptávku a vnitřní potřebu skutečných finančních profesionálů po možnostech osobního a odborného profesního růstu. Na trhu nám chybí kvalitní, odborné a nezávislé informace, které jsou navázané na praktické zkušenosti kolegů z branže. Kolegů, za kterými jsou prokazatelné výsledky a kteří mají co předat dále. Chybí nám platforma pro inspiraci a možnost sdílet zkušenosti. Chybí nám dostupný hodnotný obsah, který nepůjde pouze po povrchu, ale bude více zaměřen na detail, a to i za cenu vyšší složitosti a odbornosti. 

Především pro pokročilé a velmi pokročilé poradce, kteří se zaměřují na komplexní finanční plánování a investice. Pro poradce, kteří směřují ke specializaci se zaměřením na investice.

Není určen jen poradcům s titulem, je určen všem zkušeným poradcům, které zajímá především výměna praktických zkušeností od lektorů praktiků. KFP zve jako lektory především poradce s titulem EFP, kteří dané téma v praxi realizují. 

Živý webinář se koná od 9.00 do 11.00 hodin, jeden z úterků v daném měsíci. V případě zájmu pokračuje diskuzí, a to do cca 11.30. Vše se nahrává a je poté k dispozici jako video-záznam v členské sekci. 

a) můžete si předplatit zvýhodněné roční členství (ušetříte jednu měsíční platbu J) = 9.075 Kč + DPH 
b) můžete si pořídit členství na splátky, tzn. platíte 12 x měsíčních plateb (12 x 828 Kč = 9.900 Kč + DPH). Měsíční fakturu obdržíte vždy 1 x měsíčně podle data, kdy jste do KFP online klubu poprvé vstoupili (např. pokud jste první platbu provedli 9. 1. obdržíte druhou fakturu 9. 2., 9. 3. atd. 
c) můžete si koupit pouze přístup na jeden konkrétní webinář (bez odborného článku, bez vzdělávací miniprezentace) = 1.200 Kč + DPH 

Jako běžné předplatné, např. NETFLIX, HBO GO atd. Dokud platíte, jste členy klubu a máte přístup ke všemu v členské sekci (články, videa, záznamy webinářů, živé webináře, kalkulačky pro členy klubu, případně další bonusy). Pokud přestanete platit faktury, přestane fungovat Váš přístup do členské sekce a automaticky končí Vaše členství. Nemusíte se nijak odhlašovat, nemáte vůči KFP online klubu žádné další závazky. 

Ano. Celoroční účast znamená 25 kreditůKaždý webinář je po vyplnění závěrečného testu ohodnocen příslušným počtem kreditů (leden 1 kredit, únor až říjen 2 kredity, listopad a prosinec za 3 kredity). Podmínkou přiznání kreditů je vyplnění testu, ve kterém je potřeba odpovědět správně minimálně 50 % otázek. Odkaz na test je s videozáznamem webináře umístěn v členské sekci. KFP následně zajistí připsání Vašich kreditů u EFPA ČR.

Ano. Listopadové „Aktuality s Tomášem Tylem a prosincový webinář s Vladimírem Fichtnerem „Jak budovat poradenský byznys“ jsou za 2 x 3 = 6 kreditů, které mají pro poradce s titulem EFP hodnotu EFP-kreditů, pro ostatní mají hodnotu jejich potřebných kreditů (EFA, PFP). 

Samozřejmými pravidly jsou profesionální slušnost, respekt vůči poradcům z konkurenčních firem a konkurenčním produktům. Nerespektování pravidel slušnosti může znamenat vyloučení z webináře, při opakovaném porušování pravidel i vyloučení z klubu. 

Zapojte se do diskuzí a buďte aktivní. Nebojte se zeptat, nejsou hloupé otázky, hloupý zůstává ten, kdo se bojí zeptat. Čím aktivnější budete, tím více si odnesete. Sdílejte své knowhow a vystavte jej zkoušce – kritice kolegů. Pokud své knowhow „tajíte“, ocitnete se časem v izolaci a poradensky zakrníte. 

Měsíční členství zrušíte tak, že nezaplatíte fakturu na další měsíční období. Přístup do členské sekce Vám bude automaticky ukončen. 
Pro roční členství máte  3 měsíců od zakoupení garanci vrácení 100 % ceny. Pokud nesplníme Vaše očekávání, ozvěte se nám a my Vám vrátíme 100 % zaplacené ceny. 

Zavolejte Petra Pavláska na mobil 00420 602 790 222 nebo napište na e-mail: PP@KFP.cz

Pracujeme na tom!

Pilně na tom makáme!
Nechte nám na sebe email a dáme vědět ihned, jak to vypustíme do světa!