Hypoteční akademie 2022

Představujeme Vám online kurz, který v 9 školících dnech posune, zlepší nebo zachrání Váš hypoteční byznys. 12 témat. 27 hodin živých setkání. Bonusy a konkrétní nástroje. Nabušené know-how.
Praktické a konkrétní byznysové rady. 

Hlavním průvodcem a autorem kurzu je hypoteční specialista Tomáš Rusňák, kterému se díky dlouhodobému budování osobní značky a využití online marketingu daří získávat klienty z internetu a mnoha dalších zdrojů. Od začátku roku 2021 zrealizoval hypotéky v objemu téměř 600 milionů Kč. S Tomášem jsme dali dohromady praktický kurz pro ty, kteří se chtějí posunout v oblasti úvěrů.

Součástí akademie jsou záznamy všech webinářů, audio verze webinářů, prezentace v PDF, podklady, taháky, speciální kalkulačky (viz bonusy). Vše je dostupné online ve studentské sekci. 

Celý kurz probíhá online a můžete ho sledovat pohodlně odkudkoli. Vždy ve čtvrtek od 9:00 do 12:00.

Jaké jsou reference na Hypoteční akademii 2021?

Co je obsahem ?

Tvorba osobní značky

19. 5. 2022 09:00-12:00 Host:Jana Daniela Šabatková

Hypoteční byznys je založený na důvěře, kterou podpoříte svou dobrou pověstí. Ukážeme si, jak ji vybudovat.

Vytvoření silné osobní značky, která přitáhne klienty. Práce s osobním webem, který bude prodávat za vás. Tipy jak se prezentovat. S Janou se podíváte na 10 zásadních bodů při budování osobní značky a Tomáš Vám ukáže, jak to dělá v praxi.

Metodiky hypotečních úvěrů + péče o klienty

9. 6. 2022 09:00-12:00

Většina hypoték není jednoduchých, a tak se často velmi zapotíme, abychom vymysleli smysluplné řešení.

Hypoteční vychytávky, které v metodikách spíš nenajdete. Tipy a triky, jak zafinancovat i ty nejsložitější případy. Naučíte se pracovat s klienty tak, že si vás budou velmi rádi sami od sebe doporučovat.

Investice do nemovitostí

30. 6. 2022 09:00-12:00 Host: Jan Štěpánek

Nemovitosti jako oblíbený investiční nástroj.

Ukázka reálných investičních portfolií. Metodické tipy a triky investičních hypoték. Kalkulačka KFP, která pomůže spočítat výnosnost investice do nemovitosti. Jan Štěpánek vám představí realitní trh z pohledu úspěšného realitního makléře.

Marketing a reklama

26. 5. 2022 09:00-12:00 Host:Jana Daniela Šabatková

Můžete mít sebelepší produkt nebo službu, ale pokud o něm nikomu neřeknete, nemáte šanci lidem pomoci. Dnes už nestačí být pouze dobrý, musíte být také vidět.

Tvorba vlastní marketingové strategie. Jak přeměnit kontakty na Vaše klienty. Jak prezentovat Vaši přidanou hodnotu klientům. Vyplatí se Vám placená reklama a kolik vlastně stojí?

Obchodování a vyjednávání

16. 6. 2022 09:00-12:00 Host: Jiří Mauritz

Obchodování je radost, pokud víte, jak na to. Ukážeme si, kde všude můžete získat nové klienty. Jak pro ně vyjednat dobré podmínky.

Jak prodávat lépe, než vaše konkurence. Jak vyjednat ty nejlepší podmínky pro Vaše klienty . Jak si definovat své ideální klienty. Jirka vám ukáže, na co si dát pozor po právní stránce a co klienti nejčastěji podceňují při nákupu nemovitosti.

Organizování práce + nástroje

7. 7. 2022 09:00-12:00 Host: Marek Macura

Získejte více času pro další byznys, pro klienty, pro marketing, pro sebe.

Jak nastavit spolehlivý systém vaší práce. Co všechno můžete delegovat a na koho. Jaké nástroje pro práci využíváme. Ukázka celého procesu vyřizování hypotéky.

Tvorba obsahu + sociální sítě

2. 6. 2022 09:00-12:00 Host:Jana Daniela Šabatková

Musíte vědět proč, jak a co chcete komunikovat. Musíte znát své publikum a mít definovanou ideální cílovou skupinu, pro kterou tvoříte.

Definujete si persony a vlastní komunikační linku. Zjistíte, jaké věci má smysl sdílet a na jakých sítích máte největší šanci uspět. Uvidíte Tomášovo úspěšné i neúspěšné akce za poslední roky.

Hypotéka součástí finančního plánu

23. 6. 2022 09:00-12:00

Hypotéka je dlouhodobý produkt, který je potřeba zasadit do celého kontextu životní situace klienta.

Proč je důležité propojit hypotéku s finančním plánem. Jaké možnosti plán otevírá. Jednoduchá a funkční metodika dle KFP. Kalkulačka "Hypotéka a investice" od KFP a jak s ní pracovat u klienta.

Závěrečné shrnutí + předání certifikátů (offline=živě)

15. 9. 2022 09:00-12:00

Shrneme a uspořádáme hlavní témata hypoteční akademie

Živé setkání, kde projdeme nejpodstatnější pasáže celé akademie a rozdáme certifikáty úspěšným absolventům. Bude čas i na neformální povídání a networking.

Dobrovolná certifikace

14. 7. - 15. 8. 2021

Certifikační zkouška

Na závěr kurzu je připraven certifikát, ale nejde v žádném případě pouze o formalitu. Koncept certifikace je připraven tak, aby ověřil nabyté znalosti a dovednosti. Kromě testu je součástí i zpracování případové studie a také hodnocení případových studií kolegů. Certifikační zkouška je dobrovolná.

+ zdarma bonusy v ceně 12 522 Kč / 439 €

školících dnů
0
hodin seminářů
0
bonusů
0
zkušení lektoři
0
vzácní hosté
0
bonusová videa
0

Kdo jsou lektoři?

Tomáš Rusňák, EFA

Specialista na HÚ (od začátku roku 2022 přes 200 mil. uzavřených hypoték). Autor podcastu Hypotécast, lektor a školitel hypotéčních poradců, spolumajitel a CEO TAURUM finance s.r.o.

Adéla Zaderlíková, EFA

Hypoteční specialistka TAURUM finance s.r.o. Hlavní analytička a šéfka realizace. Velký dříč, vášnivá klavíristka, ale především znalkyně hypotečních metodik.

Ing. Petr Pavlásek, EFA, EFP

Spoluzakladatel KFP trénink a KFP online. Zkušený lektor a propagátor finančního plánování a finanční nezávislosti.

Mgr. Petr Syrový, EFA, EFP

Analytik Fichtner s.r.o., lektor KFP a spoluzakladatel KFP online. Autor kalkulaček, nástrojů pro poradce, stovek odborných článků a několika knih o finančním plánování a investicích.

Plná cena včetně bonusů 30 522 Kč + DPH

Standardní cena Hypoteční akademie 18 000 Kč + DPH

Vaše otázky a odpovědi

Ano, vždy bude i záznam webináře, pokud Vám tedy některý z termínů nesedí, můžete se na záznam a všechny podklady podívat ve studentské sekci, do které budete mít přístup.

Je vhodný, pokud cítíte, že máte mezery v online marketingu, v budování osobní značky. Víte, že chcete začít, ale nevíte jak.

Je vhodný, pokud cítíte mezery v metodikách hypoték a úvěrů, chcete tipy, které Vám v metodice banky nenapíšou.

Je vhodný, pokud se chcete zlepšit ve vyjednávání, obchodu a v organizování a delegování práce.

Je vhodný, pokud chcete pracovat i s bonitními klienty, investory a nevíte jak na to. 

Všechny tyto oblasti jsou v kurzu obsažené. Vždy velmi prakticky a konkrétně.

Pokud zpracujete certifikační test a případovou studii na konci akademie, tak ano, obdržíte certifikát KFP.

Pracujeme na tom!

Pilně na tom makáme!
Nechte nám na sebe email a dáme vědět ihned, jak to vypustíme do světa!