ODLIŠTE SE NA PRVNÍ POHLED

Přípravný kurz na certifikaci EFP

Znáte klíč k zaujetí úspěšných podnikatelů a majitelů firem?

Odhalte a zvládněte v praxi unikátní metodu KFP jak v rozhovoru za 60 minut zaujmout většinu úspěšných podnikatelů a posuňte svůj poradenský byznys k mnohonásobně větší efektivitě.

0 %

dotázaných absolventů přípravného kurzu EFP od KFP by neváhalo zopakovat investici do kurzu

0

úspěšných držitelů certifikace EFP absolvovalo náš kurz, což je více než polovina všech EFP poradců v ČR

0

špičkových lektorů a uznávaných odborníků s dlouholetou praxí

0

hodin vzdělávání s top odborníky a poradci

Titul EFP je vstupenka mezi elitu

20 tematických dnů osobních setkání na živém kurzu, během kterých vám předáme naše know-how jak zaujmout malé a střední podnikatele
ze všech 20 dnů workshopů máte k dispozici v členské sekci video-záznamy, prezentace, taháky a další studijní materiály, přístupné kdykoliv se vám to hodí
6 dnů věnujeme prohloubení znalostí z kurzu EFA, 14 dnů zaměříme na nová témata jak být pro podnikatele partnerem v diskuzi o firmě a finanční nezávislosti
inspirující hosté a úspěšní EFP poradci, kteří se s vámi podělí o to nejlepší ze své praxe a také poradí, čemu se vyhnout a neopakovat už vyzkoušené nezdary
součástí kurzu jsou i další bonusy v hodnotě přesahující 300.000 Kč, které získáte v ceně kurzu EFP
diskuze a zpětná vazba na vaši podnikatelskou vizi v 8 večerních mastermind klubech, která vám pomůžou ujasnit co a proč dělat a čemu se vyhnout
příprava na certifikaci - EFP titul má v ČR aktuálně pouze 43 poradců - titul je však podle absolventů jen třešničkou na dortu k byznysovému posunu do poradenské extraligy
garantujeme vám vrácení 100 % peněz po čtyřech dnech kurzu v případě vaší nespokojenosti, investice do kurzu je tak v podstatě bez rizika

Naučíme vás, jak se stát partnerem pro podnikatele

Většina poradců u úspěšných podnikatelů a majitelů firem neuspěje, protože nevěří sobě. Protože nevěří tomu, že pro podnikatele mohou mít skutečnou poradenskou přidanou hodnotu.

Podnikatel to pozná, vycítí. Nechce dalšího bankéře, pojišťováka nebo někoho, kdo mu doporučí pojistku, stavebko pro děti a investici pár tisícovek do dalšího podílového fondu. Podnikatel chce partnera, se kterým může řešit své finance komplexně. Podnikatele zaujme konzultant, který mu ukáže strategii, jak smysluplně propojit osobní a firemní finance a dosáhnout renty a finanční nezávislost na firmě. 

Naučíme vás, jak podnikatele opravdu zaujmout. Získáte sebedůvěru a odvahu majitele firem oslovit s tématy, na která uslyší a bude je chtít řešit. V kurzu EFP se s vámi podělí o prověřené a fungující know how lektoři praktici, kteří s podnikateli jednají a sami mají AUM ve stovkách mil. Kč. Sami jsou také podnikateli a řeší témata, která jsou pro podnikatele atraktivní.

Co je obsahem kurzu

20 dnů živých kurzů s top lektory praktiky + prezentace + materiály + testy a cvičení

Lektor: Karel Kořený – Jana Pavlásková
3. den: Plánování pro podnikatele (finanční mapa + finanční plán pro podnikatele) finanční matematika jinak
2. den: Základy účetních výkazů (rozvaha, výsledovka, cash flow) + Daňová evidence

Lektor: Petr Pavlásek – Petr Šulc – Karel Kořený – Jana Pavlásková
3. den: Finanční svoboda BYZNYS – Plánování pro podnikatele (finanční mapa + finanční plán pro podnikatele) finanční matematika jinak
4. den: Základy účetních výkazů (rozvaha, výsledovka, cash flow) + Daňová evidence

Lektor: Petr Pavlásek – Petr Šulc – Karel Kořený – Jana Pavlásková
1. den: Plánování pro podnikatele (finanční mapa + finanční plán pro podnikatele) finanční matematika jinak
2. den: Základy účetních výkazů (rozvaha, výsledovka, cash flow) + Daňová evidence

Lektor: Petr Pavlásek – Petr Šulc – Karel Kořený – Jana Pavlásková
1. den: Plánování pro podnikatele (finanční mapa + finanční plán pro podnikatele) finanční matematika jinak
2. den: Základy účetních výkazů (rozvaha, výsledovka, cash flow) + Daňová evidence

Lektor: Petr Syrový
1. den: Cenné papíry + fondy
2. den: Fondy + finanční matematika

Lektor: Petr Syrový
1. den: Teorie portfolia
2. den: Teorie portfolia + deriváty a certifikáty

Lektor: Petr Syrový
1. den: Testy a cvičení

Lektor: Petr Syrový
2. den: Testy a cvičení

Lektor: Petr Syrový
1. den: Pojištění

Lektor: Dušan Šídlo
2. den: Pojištění

Lektor: Karel Kořený
1. den: Úvěry + bankovnictví

Lektor: Tomáš Rusňák a Kateřina Bruhová
2. den: Hypotéky + nemovitosti

Lektor: Jana Pavlásková a Petr Pavlásek
1. den: Daně + hra Finanční svoboda „Budoucí rentiéři“

Lektor: Jana Pavlásková a Petr Pavlásek
2. den: Daně + hra Finanční svoboda „Rentiéři“

Domácí úkoly – webcasty a testové otázky

ZDARMA bonusy v hodnotě 304.700 Kč

"Doživotní" přístup do členské sekce
v hodnotě 121.000 Kč

144 hodin záznamů, prezentace, skripta, taháky z EFP workshopů máte kdykoliv online k dispozici. Můžete se tak vracet ke klíčovým myšlenkám z kurzu ve chvíli, kdy na ně narazíte v praxi.

Studijní literatura
v hodnotě 2.000 Kč

Žádné teoretické učebnice, ale knihy zaměřené na reálný život a skutečnou praxi nejen pro jednání s podnikateli.

60 minut individuální konzultace
v hodnotě 5.000 Kč

1 x hodinovou konzultaci s Petrem Pavláskem nebo Petrem Syrový na poradensko-byznysové téma, které Vás aktuálně zajímá.

8 x mastermind klub
v hodnotě 80.000 Kč

Večerní moderované mastermind skupiny – best practice nejlepších EFA poradců zaměřených na podnikatele.

25 EFPA kreditů
v hodnotě 12.000 Kč

při minimálně 80 % účasti na workshopech EFP získáte zároveň 20 EFPA kreditů pro rok 2024 + 5 EFPA kreditů za webináře KFP v rámci KFP online klubu dle vašeho výběru.

Videokurz Základy účetních výkazů
v hodnotě 7.700 Kč

Ve srozumitelné podobě zjistíte, co je rozvaha, výsledovka, cash flow. Základy finanční analýzy (ukazatele likvidity, stability, rentability a aktivity), základy daňové evicence.

Co o akademiích KFP říkají absolventi

Lektoři kurzu

Mgr. Petr Syrový, EFP

Petr Syrový se ve financích pohybuje už více než 17 let. Kromě jiného byl analytikem České spořitelny, 10 let působí jako lektor odborných poradenských dovedností se specializací na finanční matematiku, financování bydlení a investiční poradenství. Je autorem 5 knih z nakladatelství GRADA o osobních financích s více než 15 000 prodanými výtisky. Mezi jeho nejznámější tituly patří Investování pro začátečníky, Financování vlastního bydlení a Osobní finance. Kromě toho je také autorem stovek článků a kalkulaček z oblasti osobních financí (Mladá Fronta DNES, Finanční poradce, Osobní finance, E15, penize.cz, atd.)

Ing. Karel Kořený, EFP

Karel Kořený má 8 let ekonomického vzdělání, 25 let praxe se vzděláváním dospělých a od roku 1998 se specializuje na vzdělávání v oblasti finančního poradenství. Zhruba 12 let působil jako vysokoškolský profesor, mimo jiné jako hlavní vyučující předmětu Finanční poradenství. Tréninkové moduly realizoval ve finančních institucích jako např. Česká pojišťovna, AMSLICO, GE Capital Bank, Tatrabanka Slovensko, ČSOB, ING Nationale Nederlanden, OVB Slovensko, KZ Finance a dalších. Rovněž stál u zrodu simulační hry Finanční svoboda, vyvíjel ji a dále její myšlenky a principy rozvíjí.

Ing. Petr Pavlásek, EFP

Výkonný ředitel společnosti KFP. Má 8 let ekonomického vzdělání, 8 let praxe v bankovnictví, 20 let praxe ve vzdělávání bankéřů a poradců, investičních bankéřů, pojišťovacích poradců a manažerů bank. Má 20 let poradenské praxe, majetek klientů v poradenském mandátu cca 100 mil. Kč., jeho klienty jsou především malí a střední podnikatelé a manažeři bank a pojišťoven. Více jak 10 let každoročně vede cca 50 - 100 školících dnů tréninků, konzultací a individuálních koučinků. V posledních 10 letech se podílel na zpracování více než 1 000 finančních plánů pro klienty bank a pojišťoven a to jak pro TOP management, tak pro majitele malých a středních byznysů. Je spolumajitelem společnosti KFP a spoluautor finanční simulace FINANČNÍ SVOBODA.

Ing. Dušan Šídlo

Expert na pojištění, nadšenec do InsurTech, autor několika knih, stovek článků a tvůrce srovnávacích ukazatelů. S nadsázkou lze říct, že chtěl být pojišťovákem už jako malé dítě. V současné době je analytikem EUCS pro životní i neživotní pojištění. Dušan je hlavním tvůrcem odborné části pojišťovací akademie a také hlavním analytikem akademie.

Ing. David Bureš, EFP

David Bureš je od roku 2005 ředitelem a majitelem family office Bureš a partneři, která se zabývá makro poradenstvím postaveným na cílech klientů. Zaměřuje se zejména na řešení v oblasti investičních nemovitostí a v této oblasti se učí také od světových odborníků z USA a Velké Británie. Je dlouholetým exkluzivním partnerem, nejúspěšnějším finančním specialistou a spolumajitelem Fitcentra. Věnuje se nejen praktickým realizacím financování a provozu investičních nemovitostí pro své klienty, ale také vzdělávání v této oblasti.

Bc. Petr Šulc, PFP

Petr Šulc působí ve finančním sektoru nepřetržitě od roku 1993. Praktické zkušenosti získal v Živnostenské bance, Raiffeisenbance a pojišťovně Allianz jako odborník na IT, konzultant pro významnou firemní klientelu, lektor a kouč, člen týmu pro tvorbu interních norem a manažer strategických projektů. Studoval automatizační techniku a také peněžnictví na Masarykově univerzitě v Brně, obory IT a finance propojuje ve své poradenské a lektorské praxi.

Mgr. Vít Mikolášek​

Lektorem modulu Legislativa, regulace, etika je Mgr. Vít Mikolášek. Vít Mikolášek je absolventem Právnické fakulty Univerzity Karlovy v Praze. Několik let působil na odboru legislativy finančního trhu Ministerstva financí ČR. V současné době je ředitelem úseku právních služeb a compliance Partners Financial Services a rovněž předsedou představenstva Asociace finančních zprostředkovatelů a finančních poradců ČR. Na dílčích částech modulu se podílí ještě další tři právníci z týmu p. Mikoláška.

Ing. Petr Kováčik

Peter Kováčik se věnuje problematice svěřenské správy už několik let. Je odborným garantem certifikačních kurzů vedených Komorou svěřenských poradců a správců. Vystudoval ekonomický obor daně v podnikání a také učitelství ekonomických předmětů, jako lektor ekonomických kurzů má dlouholeté zkušenosti.

Pavel Kolář

Pavel je řídícím partnerem společnosti Svěřenská správa a také Senior Trust Advisor se specializací na správu majetku. Svou profesní dráhu začal v roce 2002 jako konzultant u mezinárodní poradenské společnosti. Od roku 2008 vybudoval a vedl v pozici ředitele pobočkovou síť zaměřenou na poskytování finančních služeb. Od roku 2014 se specializuje na správu cizího majetku v režimu svěřenského fondu s přesahem do souvisejících oborů. Má rozsáhlé zkušenosti s celým procesem trust managementu a podílel se na zakládání Family Trust pro významné české rodiny. Jeho úzká spolupráce s experty napříč Evropskými jurisdikcemi poskytuje efektivní podpůrný prvek, který dodává zakladatelům i správcům svěřenských fondů v ČR zkušenosti a znalosti, které zde nejsou dostupné. Je pravidelným řečníkem na sympóziích a konferencích.

Ing. Petr Šimčák, CFA

Petr Šimčák vystudoval finance a poté také psychologii, v roce 2006 získal také prestižní titul CFA - Chartered Financial Analyst. Od roku 2004 působí ve vedení společnosti Pioneer Asset Management (dnes Amundi Czech Republic Asset Management), nyní jako člen představenstva a ředitel pro prodej. Dříve působil také v časopisu Fond Shop a jako finanční poradce a investiční konzultant. Přednáší bankéřům, nezávislým finančním poradcům a investorům a vysokoškolským studentům. Publikuje a popularizuje odborné znalosti k tématům portfolio, investování, behaviorální finance a další.

Ing. Tomáš Tyl, EFP

Tomáš Tyl působí od roku 2008 ve společnosti Fichtner jako finanční analytik pro analýzu finančních trhů a cenných papírů a řízení portfolií. Dříve také zpracovával analýzy z oblasti ekonomie a financí pro sněmovnu ČR. Působil i jako finanční poradce pro retailové klienty. Je autorem a spoluautorem několika úspěšných publikací z oblasti osobních financí. Studoval Bankovní institut, obor Finance a Matematicko-fyzikální fakultu Univerzity Karlovy, obor Finanční matematika. Přednáší o analytických konceptech, majetkovém plánování a ochraně bohatství.

Ing. Vladimír Fichtner

Dnes majitel privátní poradenské firmy, dříve mimo jiné portfolio manažer a vrcholový manažer ve finančních skupinách PPF a Pioneer Investments. Autor stovek článků z oblasti osobních financí. Spoluautor světově unikátního automatického softwaru pro tvorbu finančního plánu. Lektor a spoluautor světově unikátní simulace Finanční svoboda. Lektor a kouč osobních bankéřů a finančních poradců.

Jana Pavlásková

Petr Šimčák vystudoval finance a poté také psychologii, v roce 2006 získal také prestižní titul CFA - Chartered Financial Analyst. Od roku 2004 působí ve vedení společnosti Pioneer Asset Management (dnes Amundi Czech Republic Asset Management), nyní jako člen představenstva a ředitel pro prodej. Dříve působil také v časopisu Fond Shop a jako finanční poradce a investiční konzultant. Přednáší bankéřům, nezávislým finančním poradcům a investorům a vysokoškolským studentům. Publikuje a popularizuje odborné znalosti k tématům portfolio, investování, behaviorální finance a další.

Jan Sušánka

Tomáš Tyl působí od roku 2008 ve společnosti Fichtner jako finanční analytik pro analýzu finančních trhů a cenných papírů a řízení portfolií. Dříve také zpracovával analýzy z oblasti ekonomie a financí pro sněmovnu ČR. Působil i jako finanční poradce pro retailové klienty. Je autorem a spoluautorem několika úspěšných publikací z oblasti osobních financí. Studoval Bankovní institut, obor Finance a Matematicko-fyzikální fakultu Univerzity Karlovy, obor Finanční matematika. Přednáší o analytických konceptech, majetkovém plánování a ochraně bohatství.

Jak se přihlásit?

1.

Vyplňte dotazník

Kurz není pro každého. Proto se nejdříve zeptáme na několik otázek. Vyplníte nám níže přiložený dotazník a odešlete.

2.

Do 3 dnů se ozveme

Dotazník projdeme a do 3 pracovních dnů se vám telefonicky ozveme a probereme vhodnost kurzu právě pro vás.

3.

Potvrzení a úhrada

Pokud po společném telefonátu dojdeme k tomu, že kurz je pro vás vhodný, zašleme vám fakturu k úhradě (jednorázová platba nebo splátky až na 13 měsíců).

4.

Začínáme 20.2.2024

Pak už se budeme jen těšit na start nového ročníku přípravného kurzu na certifikaci EFP, o kterém jsem přesvědčeni, že bude dalším milníkem vaší kariéry.

Při přihlášení a jednorázové platbě do 31. 12. 2023 sleva 12.000 Kč

DNY
HODINY
MINUTY
SEKUNDY

SPECIÁLNÍ BONUS ZDARMA.
Součástí kurzu je roční přístup do studentské sekce EFA 2023.
Standardně v ceně 84.700 Kč vč. DPH.

KFP přípravný kurz EFP pomohl akcelerovat poradenskou kariéru již 28 poradcům, z nichž 22 úspěšně dokončilo i certifikaci EFP. Přidejte se k nim i vy. Své členství si můžete pořídit i na splátky.

Pokud se vám kurz z jakéhokoliv důvodu nebude po prvních čtyřech dnech líbit, nebo si svou účast rozmyslíte, můžete do 25. března 2024 uplatnit garanci vrácení 100 % peněz.

Chcete se na něco zeptat?
Prohlédněte si nejčastější dotazy našich zákazníků

Prezenční formou (tzn. osobně) v Praze Průhonicích, hotel Floret, první den (středa) od 10.00 do 18.00, druhý den (čtvrtek) od 8.30 do 16.30.

Ano, v členské sekci najdete po každém dvoudnu video záznam, MP3 záznam, prezentace a skripta v PDF formátu, cvičné testy a otázky, případně další studijní materiály a pomůcky.

Určitě není! Kurz je určen velmi zkušeným poradcům s titulem EFA, minimálně 5ti letou poradenskou praxí na plný úvazek, kteří již dnes mají v portfoliu bonitní klienty včetně úspěšných podnikatelů.

Kurz vám samozřejmě velmi pomůže i pokud nemáte zkušeností s podnikateli. Nicméně kurz sám o sobě vám bonitní podnikatele nepřivede, pouze vás naučí, jak podnikatele zaujmout a jak s nimi pracovat. Proto pokud dnes ještě žádné podnikatele ve svém poradenském kmeni nemáte, doporučujeme poradenskou praxi nepřeskakovat a dát přihlášce do kurzu potřebný čas. Za tři roky (2027) otevřeme další ročník, kde se na vás budeme těšit.

Nedostatek potřebného času na studium. Kurz vám zabere 10 x 2 dny. Nicméně samotný kurz pro úspěšné zvládnutí zkoušek nestačí. Je velmi vhodné zapojit se do studijní skupinky a každý měsíc se na cca 3 hodiny potkat a řešit příklady se spolužáky, rovněž doporučujeme přečíst literaturu k prohloubení potřebných znalostí a určitě si po skončení kurzu vyhraďte „svatý týden“ jako před maturitou či státnicemi.

Pokud nemáte na studium alespoň 30 dnů časovou rezervu, nechejte studium na jiný rok. Investovaný čas se vám mnohonásobně vrátí ve skutečném posunu v poradenských znalostech.

Daším K.O. kriteriem je, pokud dnes ještě nemáte ve svém poradenském kmeni žádné podnikatele, ani na ně nemáte rozumné kontakty. Na kurzu vás naučíme, jak podnikatele zaujmout a jak s nimi pracovat, ale nenaservírujeme Vám je na stříbrném podnose. To je samozřejmě na Vás!

Jako vždy u KFP 🙂.

Chceme pouze spokojené absolventy, kterým kurz dává smysl a skutečně pomůže akcelerovat poradenskou praxi s podnikateli.

Pokud po prvních 4 dnech zjistíte, že vám kurz nevyhovuje, nenaplňuje vaše očekávání nebo není pro vás, tak vám vrátíme 100 % zaplacených peněz zpět. Stačí do pondělí 25. března 2024 kontaktovat Petra Pavláska (00420 602 790 222 nebo PP@KFP.cz).

Základní model je ten, že do 31.12.2023 uhradíte první platbu ve výši 21.000 Kč vč. DPH a od ledna do října 2024 platíte každý měsíc další splátku ve výši 10.000 Kč. Pokud vám vyhovuje jiný režim, můžete si splátky rozložit dle individuální dohody, kterou s Vámi projedná Pavla Antoszyková po schválení vaší přihlášky firmou KFP po individuálním rozhovoru s Petrem Pavláskem. 

Ano, účastníci, kteří mají minimálně 80 % účast na živých kurzech obdrží certifikát KFP.

Všem absolventům však doporučujeme také certifikaci u organizace EFPA ČR. Po úspěšném zvládnutí zkoušky dostanete titul EFP – European Financial Planner.

Důležitější než titul jsou však reálné znalosti a posun vaší poradenské praxe. Úspěšní absolventi hodnotí jako klíčový přípravný kurz a titul označují pouze jako „třešničku“ na dortu. Nicméně příprava a absolvování závěrečné zkoušky EFP dává velký smysl, protože sami sobě potvrdíte, že jste látku skutečně zvládli. 

Neváhejte a zavolejte na můj osobni mobil 00420 602 790 222. Rád s vámi proberu vaše dotazy a vhodnost Přípravného kurzu EFP právě pro vás.
Petr Pavlásek, KFP

Pracujeme na tom!

Pilně na tom makáme!
Nechte nám na sebe email a dáme vědět ihned, jak to vypustíme do světa!