ODLIŠTE SE NA PRVNÍ POHLED

Přípravný kurz na certifikaci EFP

Znáte klíč k zaujetí úspěšných podnikatelů a majitelů firem?

Odhalte a zvládněte i v praxi unikátní metodu KFP, jak v rozhovoru za 60 minut zaujmout většinu úspěšných podnikatelů. Posuňte svůj poradenský byznys k mnohonásobně větší efektivitě.

0 %

 absolventů toho přípravného kurzu od KFP by neváhalo zopakovat investici do kurzu

0

úspěšných držitelů certifikace EFP absolvovalo náš kurz, což je více než polovina všech EFP poradců v ČR

0

špičkových lektorů a uznávaných odborníků s dlouholetou praxí (minimum teorie, orientace na poradenský byznys)

0

hodin vzdělávání s top odborníky, kteří Vám ve své části předají „za pár hodin“ čistý extrakt svých mnohaletých zkušeností

Titul EFP je vstupenka mezi elitu

20 tematických dnů osobních setkání na živém kurzu, během kterých vám předáme naše know-how jak zaujmout malé a střední podnikatele
ze všech 20 dnů workshopů máte k dispozici v členské sekci video-záznamy, prezentace, taháky a další studijní materiály, přístupné kdykoliv se vám to hodí
6 dnů věnujeme prohloubení znalostí z kurzu EFA, 14 dnů zaměříme na nová témata jak být pro podnikatele partnerem v diskuzi o firmě a finanční nezávislosti
inspirující hosté a úspěšní EFP poradci, kteří se s vámi podělí o to nejlepší ze své praxe a také poradí, čemu se vyhnout a jak jít rychleji k cíli
součástí kurzu jsou i další bonusy v hodnotě přesahující 300.000 Kč, které získáte v ceně kurzu EFP
diskuze a zpětná vazba na vaši podnikatelskou vizi v 8 večerních mastermind klubech, které vám pomůžou ujasnit si, co a proč dělat a čemu se vyhnout
příprava na certifikaci - EFP titul má v ČR aktuálně pouze 43 poradců. Titul je však podle absolventů jen třešničkou na dortu.
garantujeme vám vrácení 100 % peněz po čtyřech dnech kurzu v případě vaší nespokojenosti, investice do kurzu je tak v podstatě bez rizika

Naučíme vás, jak se stát partnerem pro podnikatele

Většina poradců u úspěšných podnikatelů a majitelů firem neuspěje, protože nevěří sami sobě. Nevěří tomu, že pro podnikatele mohou mít skutečnou poradenskou přidanou hodnotu.

Podnikatel to pozná, vycítí. Nechce dalšího bankéře, pojišťováka, nebo někoho, kdo mu doporučí pojistku, stavebko pro děti a investici pár tisícovek do dalšího podílového fondu. Podnikatel chce partnera, se kterým může řešit své finance komplexně. Podnikatele zaujme konzultant, který mu ukáže strategii, jak smysluplně propojit osobní a firemní finance a dosáhnout renty a finanční nezávislost na firmě. 

Naučíme vás, jak podnikatele opravdu zaujmout. Získáte sebedůvěru a odvahu majitele firem oslovit s tématy, na která uslyší a bude je chtít řešit. V kurzu EFP se s vámi podělí o prověřené a fungující know-how lektoři praktici, kteří s podnikateli jednají a sami mají AUM ve stovkách mil. Kč. Sami jsou také podnikateli a řeší témata, která jsou pro podnikatele atraktivní.

Co je obsahem kurzu

20 dnů živých kurzů s top lektory praktiky + prezentace + materiály + testy a cvičení

Lektoři: Petr Pavlásek, Petr Šulc, Karel Kořený, Jana Pavlásková
1. den
: Naučte se zaujmout podnikatele propojením osobních financí a komplexním pohledem na firmu.
Zvládněte finanční matematiku: s chytrou kalkulačkou bez velké dřiny spočítáte vše důležité na pár kliknutí.
2. den: Buďte pro podnikatele partnerem pro konzultace o firemních financích, díky porozumění základům účetních výkazů (rozvaha, výsledovka, cash flow). Seznamte se se základy Daňové evidence a rozdíly vůči podvojnému účetnictví.

Lektoři: Karel Kořený, Jana Pavlásková
3. den:
Vyzkoušejte v byznysové verzi Finanční Svobody, jestli umíte v roli podnikatele řídit osobní i firemní finance současně. Vžijte se díky strategické simulaci do myšlení podnikatelů na cestě k rentě a dopřejte si luxus možnosti udělat vážné chyby bez finančních následků. 
4. den: Pojmenujte a analyzujte své chyby z prvního dne a vyzkoušejte v pokročilém scénáři správnou strategii. V závěrečné diskuzi pochopte myšlení podnikatelů a uvědomte si, jak jim jako EFP poradce můžete pomoci nejvíce a jaký je byznysový potenciál vašeho poradenství pro podnikatele pro vás osobně.

Lektoři: Karel Kořený, David Bureš
5. den:
Naučte se rozumět klíčovým finančním ukazatelům (stabilita, rentabilita, likvidita, aktivita, průměrné náklady na pracovní kapitál, ukazatele kapitálového trhu) a jak i díky nim přemýšlet s podnikatelem o hodnotě jeho firmy. 
6. den: Pochopte výhody a rizika krátkodobých a dlouhodobých pronájmů. Investice do nemovitostí jsou pro podikatele téměř vždy první alternativou a profesionální poradce bez základních znalostí nezaujme.

Lektoři: Petr Syrový, Lukáš Pravda
7. den:
Zvládněte pojistné produkty pro podnikatele a přemýšlení o zajištění podnikatele firmou, seznamte se s teorií portfolia, křivkami SML, CML, modelem CAPM a korelací jednotlivých podkladových aktiv.
8. den: Zvládněte řízení rizik, portfolio management, investice a investiční riziko při sestavování portfolia pro nekonečnou rentu podnikatele.

Lektoři: Petr Syrový, Lukáš Pravda
7. den:
Zvládněte pojistné produkty pro podnikatele a přemýšlení o zajištění podnikatele firmou, seznamte se s teorií portfolia, křivkami SML, CML, modelem CAPM a korelací jednotlivých podkladových aktiv.
8. den: Zvládněte řízení rizik, portfolio management, investice a investiční riziko při sestavování portfolia pro nekonečnou rentu podnikatele.

Lektoři: Petr Syrový, Tomáš Tyl
9. den:
Vyzbrojte se na diskuze s podnikateli o příčinách finančních krizí a o dalších rizicích kapitálových trhů a derivátových nástrojů. 
10. den: Pochopte valuaci a oceňování derivátů a seznamte se s floatovými a inflačními dluhopisy.

Lektoři: Pavel Kolář, Peter Kováčik, Tomáš Tyl, Petr Pavlásek
11. den:
Seznamte se s hlavními výhodami, nevýhodami a riziky svěřenských fondů pro ochranu majetku podnikatelů.
12. den: Získejte argumenty pro diskuzi o vhodnosti a nevhodnosti komodit, zlata, diamantů a kryptoměn pro wealth protection část portfolia podnikatelů. Naučte se připravit atraktivní obchodní prezentaci pro podnikatele (business case).

Lektoři: Vít Mikolášek, David Bureš, Petr Šimčák, Petr Syrový, Lukáš Paldus
13. den:
Seznamte se s mezinárodními aspekty práva, regulace a etiky, Basel a legislativou EU, MIFID II, a principy AML a GDPR.
14. den: Poslechněte si asset alocation v rámci tradičního a behaviorálního přístupu, zjistěte, jak se počítá VAR, co jsou hlavní výhody a nevýhody ESG a jak využít DIP v portfoliu pro podnikatele.

Lektoři: Tomáš Tyl, Jana Pavlásková, Vladimír Fichtner, Petr Šulc, Karol Suchánek
15. den:
Zjistěte, jaké jsou výhody a rizika private equity a zda jsou do portfolia wealth protection vhodné či nikoliv, ujasněte si jak se zdaňují CP ze zahraničí, diskutujte s Vladimírem Fichtnerem o tom, jak vybudovat poradenský byznys.
16. den: Seznamte se s finanční matematikou pro pokročilé a naučte se spočítat IRR, NPV, výnosové procento pro nepravidelné peněžní toky. Nechte se inspirovat tipy, jak zajistit bezpečnost vašeho podnikání proti kyberútokům a jak ochránit data klientů.

Lektoři: Jan Sušánka, Pavel Černík
17. den
: Poznejte, jak vypadá finančně plánovací proces firmy, která má AUM 800 mil. Kč a otevírá pro své VIP klienty účty ve Švýcarsku.
18. den: Seznamte se se sestavením rozpočtu finančně poradenské jednotky, marketingem, prací analytika, strukturou firmy a dlouhodobou strategií a poradenskou vizí majitele.

Lektoři: Petr Syrový, Karel Kořený
19. den:
Závěrečný trénink EFP, zkušební test, vyhodnocení správných výsledků. 
20. den: Případová studie, vyhodnocení správných výsledků studie, příprava na diskusi s komisaři EFPA, poslední rady ke zkoušce.

ZDARMA bonusy v hodnotě 304.700 Kč

Přístup do členské sekce
v hodnotě 121.000 Kč po dobu tří let

144 hodin záznamů, prezentace, skripta, taháky z EFP workshopů máte kdykoliv online k dispozici. Můžete se tak vracet ke klíčovým myšlenkám z kurzu ve chvíli, kdy na ně narazíte v praxi.

Studijní literatura
v hodnotě 2.000 Kč

Žádné teoretické učebnice, ale knihy zaměřené na reálný život a skutečnou praxi (nejen) pro jednání s podnikateli.

60 minut individuální konzultace
v hodnotě 5.000 Kč

1 x hodinovou konzultaci s Petrem Pavláskem nebo Petrem Syrový na poradensko-byznysové téma, které Vás aktuálně zajímá.

8 x mastermind klub
v hodnotě 80.000 Kč

Večerní moderované mastermind skupiny – best practice nejlepších EFA poradců, zaměřené na podnikatele.

25 EFPA kreditů
v hodnotě 12.000 Kč

při minimálně 80 % účasti na workshopech EFP získáte zároveň 20 EFPA kreditů pro rok 2024 + 5 EFPA kreditů za webináře KFP v rámci KFP online klubu dle vašeho výběru.

Videokurz Základy účetních výkazů
v hodnotě 7.700 Kč

Ve srozumitelné podobě zjistíte, co je rozvaha, výsledovka, cash flow. Základy finanční analýzy (ukazatele likvidity, stability, rentability a aktivity), základy daňové evidence.

Co o akademiích KFP říkají absolventi

Lektoři kurzu

Mgr. Petr Syrový, EFP

Petr Syrový se ve financích pohybuje už více než 20 let. Kromě jiného byl analytikem České spořitelny, 10 let působí jako lektor odborných poradenských dovedností se specializací na finanční matematiku, financování bydlení a investiční poradenství. Je autorem 7 knih o osobních financích s více než 15 000 prodanými výtisky. Mezi jeho nejznámější tituly patří Investování pro začátečníky, Financování vlastního bydlení a Osobní finance. Kromě toho je také autorem stovek článků a kalkulaček z oblasti osobních financí (Mladá Fronta DNES, Finanční poradce, Osobní finance, E15, penize.cz, atd.). Působil na pozici šéfa analytického týmu Fichtner a.s., dnes je lektorem KFP a "třídním učitelem" většiny EFP a EFA poradců v ČR i na Slovensku.

Ing. Karel Kořený, EFP

Karel Kořený má 8 let ekonomického vzdělání, 25 let praxe se vzděláváním dospělých a od roku 1998 se specializuje na vzdělávání v oblasti finančního poradenství. Zhruba 12 let působil jako vysokoškolský profesor, mimo jiné jako hlavní vyučující předmětu Finanční poradenství. Tréninkové moduly realizoval ve finančních institucích jako např. Česká pojišťovna, AMSLICO, GE Capital Bank, Tatrabanka Slovensko, ČSOB, ING Nationale Nederlanden, OVB Slovensko, KZ Finance a dalších. Rovněž stál u zrodu simulační hry Finanční svoboda, je jejím hlavním tvůrcem, vyvíjel ji a dále její myšlenky a principy rozvíjí. Karel má rodinnou poradenskou firmu Finanční svoboda, v rámci které pro klienty dělá placené poradenství se zaměřením na investice a plány.

Ing. Petr Pavlásek, EFP

Výkonný ředitel společnosti KFP. Má 8 let ekonomického vzdělání, 8 let praxe v bankovnictví, 25 let praxe ve vzdělávání bankéřů a poradců, investičních bankéřů, pojišťovacích poradců a manažerů bank. Má 28 let poradenské praxe, majetek klientů v poradenském mandátu cca 2,1 mld. Kč, jeho klienty jsou především malí a střední podnikatelé. Více jak 10 let každoročně vede cca 50 - 100 školících dnů tréninků, konzultací a individuálních koučinků. V posledních 18 letech se podílel na zpracování více než 1 500 finančních plánů pro klienty bank a pojišťoven, a to jak pro TOP management, tak pro majitele malých a středních byznysů. Je spolumajitelem společnosti KFP a spoluautorem finanční simulace Finanční svoboda.

Ing. Dušan Šídlo

Expert na pojištění, vystudoval obor finance a pojistné inženýrství na Vysoké škole ekonomické v Praze. Je nadšenec do InsurTech, autor několika knih (Život jako riziko, Jak nás podvádějí, Nenech se dojit, Život jako riziko II), stovek článků a tvůrce srovnávacích ukazatelů pojištění. Je členam České společnosti aktuárů (pojistných matematiků). S nadsázkou lze říct, že chtěl být pojišťovákem už jako malé dítě. V současné době je analytikem EUCS pro životní i neživotní pojištění a hlavním lektorem v Pojišťovací Akademii KFP a EUCS.

Ing. David Bureš, EFP

David Bureš je od roku 2005 ředitelem a majitelem family office Bureš a partneři, která se zabývá makro poradenstvím postaveným na cílech klientů. Zaměřuje se zejména na řešení v oblasti investičních nemovitostí a v této oblasti se učí také od světových odborníků z USA a Velké Británie. Je dlouholetým exkluzivním partnerem, nejúspěšnějším finančním specialistou a spolumajitelem Fincentra. Věnuje se nejen praktickým realizacím financování a provozu investičních nemovitostí pro své klienty, ale také vzdělávání v této oblasti. AUM jeho firmy Bureš & partneři je více než 2,5 mld. Kč.

Bc. Petr Šulc, PFP

Petr Šulc působí ve finančním sektoru nepřetržitě od roku 1993. Praktické zkušenosti získal v Živnostenské bance, Raiffeisenbance a pojišťovně Allianz jako odborník na IT, konzultant pro významnou firemní klientelu, lektor a kouč, člen týmu pro tvorbu interních norem a manažer strategických projektů. Studoval automatizační techniku a také peněžnictví na Masarykově univerzitě v Brně, obory IT a finance propojuje ve své poradenské a lektorské praxi.

Mgr. Vít Mikolášek​

Lektorem modulu Legislativa, regulace, etika je Mgr. Vít Mikolášek. Vít Mikolášek je absolventem Právnické fakulty Univerzity Karlovy v Praze. Několik let působil na odboru legislativy finančního trhu Ministerstva financí ČR, dále jako ředitel úseku právních služeb a compliance Partners Financial Services a rovněž byl předsedou představenstva Asociace finančních zprostředkovatelů a finančních poradců ČR. Aktuálně je místopředsedou představenstva SIRIUS Finance. Na dílčích částech modulu se podílí ještě další tři právníci z týmu p. Mikoláška.

Ing. Petr Kováčik

Peter Kováčik se věnuje problematice svěřenské správy už několik let. Je odborným garantem certifikačních kurzů vedených Komorou svěřenských poradců a správců. Vystudoval ekonomický obor daně v podnikání a také učitelství ekonomických předmětů, jako lektor ekonomických kurzů má dlouholeté zkušenosti.

Pavel Kolář

Pavel je řídícím partnerem společnosti Svěřenská správa a také Senior Trust Advisor se specializací na správu majetku. Ve financích působí od roku 2002. Od roku 2014 se specializuje na správu cizího majetku v režimu svěřenského fondu s přesahem do souvisejících oborů. Má rozsáhlé zkušenosti s celým procesem trust managementu a podílel se na zakládání Family Trust pro významné české rodiny. Spolupracuje s experty napříč Evropskými jurisdikcemi. Je pravidelným řečníkem na sympóziích a konferencích.

Ing. Petr Šimčák, CFA

Petr Šimčák vystudoval finance a poté také psychologii, v roce 2006 získal také prestižní titul CFA - Chartered Financial Analyst. Od roku 2004 působí ve vedení společnosti Pioneer Asset Management (dnes Amundi Czech Republic Asset Management), dříve jako člen představenstva a ředitel pro prodej, dnes je na pozici Chief Investment Officer. Dříve působil také v časopisu Fond Shop a jako finanční poradce a investiční konzultant. Přednáší bankéřům, nezávislým finančním poradcům a investorům a vysokoškolským studentům. Publikuje a popularizuje odborné znalosti k tématům portfolio, investování, behaviorální finance a další.

Ing. Tomáš Tyl, EFP

Tomáš Tyl je partnerem a šéfem analytického týmu Fichtner a.s., kde působí od roku 2008. Specializuje se na analýzu finančních trhů a cenných papírů a řízení portfolií. Dříve také zpracovával analýzy z oblasti ekonomie a financí pro sněmovnu ČR. Působil i jako finanční poradce pro retailové klienty. Je autorem a spoluautorem několika úspěšných publikací z oblasti osobních financí. Studoval Bankovní institut, obor Finance a Matematicko-fyzikální fakultu Univerzity Karlovy, obor Finanční matematika. Přednáší o analytických konceptech, majetkovém plánování a ochraně bohatství.

Ing. Vladimír Fichtner

Dnes majitel privátní poradenské firmy s AUM více než 8 mld. Kč, dříve mimo jiné portfolio manažer a vrcholový manažer ve finančních skupinách PPF a Pioneer Investments. Autor stovek článků z oblasti osobních financí a knihy Rodinné bohatství. Spoluautor světově unikátního automatického softwaru pro tvorbu finančního plánu. Lektor a spoluautor světově unikátní simulace Finanční svoboda. Lektor a kouč osobních bankéřů a finančních poradců. Vladimír je hlavním řečníkem podcastu Mezi rentiéry.

Ing. Jana Pavlásková, EFP

Jana má 8 let ekonomického vzdělání, 10 let praxe v bankovnictví (SBČS a ČSOB) na úseku úvěrů, depozit a kapitálových trhů. V KFP působí na pozici finanční ředitelky, je spoluautorkou a lektorkou hry Finanční svoboda a má 20 let zkušeností s vedením účetnictví a daní. 19 let školí bankéře a poradce účetní výkazy (rozvaha, výsledovka, cash flow a ukazatele podnikové finanční analýzy). Umí propojovat osobní a firemní finance podnikatelů s jejich účetnictvím a daněmi.

Jan Sušánka, EFP

Honza působí v oblasti privátního bankovnictví a investičního poradenství od roku 2012. Má bohaté zkušenosti s tvorbou investičních plánů a alokací investičních portfolií pro optimální zajištění pasivního příjmu investorů. Jeho firma Sušánka & partneři dělá pro bonitní klienty pouze honorované poradenství, odměňované převážně z dosaženého zisku. Aktuální AUM je více než 800 mil. Kč a z dynamiky firmy je pravděpodobné, že v roce 2024 překročí 1 mld. CZK AUM.

Bc. Lukáš Paldus, EFP

Finance jsou doslova Lukášovým životem a věnuje se jim již více než 15 let od absolvování Ekonomické fakulty. Působil na pozici bankéře, pojišťovacího poradce, obchodního vedoucícho finančních poradců. Dnes je velkým propagátorem placeného investičního poradenství, ETF fondů a ESG investování. V poradenském mandátu má od 250 klientů více než 100 mil. Kč a především pomáhá s nastavením portfolií a vzděláváním všem investičním poradcům ve společnosti IN INVESTMENTS, kde je spolumajitelem.

Jak se přihlásit?

1.

Vyplňte dotazník

Kurz není pro každého. Proto se nejdříve zeptáme na několik otázek. Vyplňte níže přiložený dotazník a odešlete.

2.

Do 3 dnů se ozveme

Dotazník projdeme a do 3 pracovních dnů se vám telefonicky ozveme a probereme vhodnost kurzu právě pro vás.

3.

Potvrzení a úhrada

Pokud dojdeme k tomu, že kurz je pro vás vhodný, zašleme vám fakturu k úhradě (jednorázová platba nebo splátky až na 11 měsíců).

4.

Začínáme 21.2.2024

Startujeme v únoru
a jsme přesvědčeni, že kurz  EFP bude dalším velkým posunem ve vaší kariéře.

Při přihlášení a jednorázové platbě do 31. 12. 2023 sleva 12.000 Kč

DNY
HODINY
MINUTY
SEKUNDY

SPECIÁLNÍ BONUS ZDARMA.
Součástí kurzu je roční přístup do studentské sekce EFA 2023.
Standardně v ceně 84.700 Kč vč. DPH.

KFP přípravný kurz EFP pomohl akcelerovat poradenskou kariéru již 28 poradcům, z nichž 22 úspěšně získalo titul EFP. Přidejte se k nim i vy. Další ročník otevíráme nejdříve za 3 roky.

Pokud se vám kurz z jakéhokoliv důvodu nebude po prvních čtyřech dnech líbit, nebo si svou účast rozmyslíte, můžete do 25. března 2024 uplatnit garanci vrácení 100 % peněz.

Chcete se na něco zeptat?
Prohlédněte si nejčastější dotazy našich zákazníků

10 x 2 dny, prezenční formou (tzn. osobně) v Praze Průhonicích, v hotelu Floret, první den (vždy středa) od 10.00 do 18.00, druhý den (vždy čtvrtek) od 8.30 do 16.30.

Ano, v členské sekci najdete po každém dvoudnu video záznam, MP3 záznam, prezentace a skripta v PDF formátu, cvičné testy a otázky, případně další studijní materiály a pomůcky. Přístup do členské sekce máte k dispozici po dobu tří let.

Určitě není! Kurz je určen velmi zkušeným poradcům (ideálně s titulem EFA), s minimálně 5ti letou poradenskou praxí na plný úvazek, kteří již dnes mají v portfoliu bonitní klienty včetně úspěšných podnikatelů.

Kurz vám samozřejmě velmi pomůže i pokud nemáte zkušenosti s podnikateli. Nicméně kurz sám o sobě vám bonitní podnikatele nepřivede, pouze vás naučí, jak podnikatele zaujmout a jak s nimi pracovat. Proto pokud dnes ještě žádné podnikatele ve svém poradenském kmeni nemáte, dobře zvažte svoji účast. 
Za tři roky (2027) otevřeme další ročník, kde se na vás budeme těšit. 

Nedostatek potřebného času na studium. Kurz vám zabere 10 x 2 dny. Nicméně samotný kurz pro úspěšné zvládnutí zkoušek nestačí. Je velmi vhodné zapojit se do studijní skupinky a každý měsíc se na cca 3 hodiny potkat a řešit příklady se spolužáky. Rovněž doporučujeme přečíst literaturu k prohloubení potřebných znalostí a určitě si mezi skončením kurzu a zkouškou vyhraďte „svatý týden“ jako před maturitou či státnicemi.

Pokud nemáte na studium alespoň 30 dnů časovou rezervu, nechejte studium na jiný rok. Investovaný čas se vám mnohonásobně vrátí ve skutečném posunu v poradenských znalostech.

Daším K.O. kriteriem je, pokud dnes ještě nemáte ve svém poradenském kmeni žádné podnikatele, ani na ně nemáte rozumné kontakty. Na kurzu vás naučíme, jak podnikatele zaujmout a jak s nimi pracovat, ale nenaservírujeme Vám je na stříbrném podnose. To je samozřejmě na vás!

Jako vždy u KFP 🙂.

Chceme pouze spokojené absolventy, kterým kurz dává smysl a skutečně pomůže akcelerovat poradenskou praxi s podnikateli.

Pokud po prvních 4 dnech zjistíte, že vám kurz nevyhovuje, nenaplňuje vaše očekávání nebo není pro vás, tak vám vrátíme 100 % zaplacených peněz zpět. Stačí do pondělí 25. března 2024 kontaktovat Petra Pavláska (00420 602 790 222 nebo PP@KFP.cz).

Základní model je ten, že do 31.12.2023 uhradíte první platbu ve výši 21.000 Kč vč. DPH a od ledna do října 2024 platíte každý měsíc další splátku ve výši 10.000 Kč. Pokud vám vyhovuje jiný režim, můžete si splátky rozložit dle individuální dohody, kterou s vámi projedná Pavla Antoszyková po schválení vaší přihlášky firmou KFP.

Ano, účastníci, kteří mají minimálně 80 % účast na živých kurzech obdrží certifikát KFP.

Všem absolventům však doporučujeme také zkoušku/certifikaci u organizace EFPA ČR. Po úspěšném zvládnutí zkoušky dostanete titul EFP – European Financial Planner.

Důležitější než titul jsou však reálné znalosti a posun vaší poradenské praxe. Úspěšní absolventi hodnotí jako klíčový přípravný kurz a titul označují pouze jako „třešničku“ na dortu. Nicméně příprava a absolvování závěrečné zkoušky EFP dává velký smysl, protože sami sobě potvrdíte, že jste látku skutečně zvládli. 

Neváhejte a zavolejte na můj osobni mobil 00420 602 790 222. Rád s vámi proberu vaše dotazy a vhodnost Přípravného kurzu EFP právě pro vás.
Petr Pavlásek, KFP.

Pracujeme na tom!

Pilně na tom makáme!
Nechte nám na sebe email a dáme vědět ihned, jak to vypustíme do světa!