WEBINÁŘ

Jak vám pomůže přípravný kurz EFA

Kdy: středa 24. 5. 2023 od 10:00 do 11:30
Lektoři: Petr Pavlásek a Petr Syrový
Cena: ZDARMA

O webináři

Přípravný kurz na certifikaci EFA mění poradcům život. Zdá se Vám to jako příliš silné tvrzení? Pravdivost doložíme referencemi poradců, kteří kurz absolvovali v minulých letech a dnes patří ke špičkám v oboru.

  • Co se v kurzu naučíte?
  • Jak náročná je závěrečná zkouška?
  • Kolik času Vám studium zabere?
  • Jaké zlepšení obchodních výsledků můžete očekávat?
  • Jak rychle se Vám investice do kurzu vrátí?
 
Přijďte zjistit, zda je kurz vhodný i pro Vás.
 
Hostem webináře budou účastníci minulých ročníků, kterých se můžete zeptat živě na jejich zkušenost s kurzem a praktický dopad na jejich obchodní výsledky.

Lektoři

Ing. Petr Pavlásek, EFA, EFP

Webinářem vás provede Petr Pavlásek, spoluzakladatel KFP trénink a KFP online. Zkušený lektor a propagátor finančního plánování a finanční nezávislosti, poradce s praxí od roku 1996 a AUM 2,1 mld. CZK v poradenském mandátu.

Mgr. Petr Syrový, EFA, EFP

Webinářem vás provede analytik, lektor KFP a spoluzakladatel KFP online, autor kalkulaček, nástrojů pro poradce, stovek odborných článků a 7 knih o finančním plánování a investicích. Petr jako "třídní učitel" úspěšně připravil na certifikaci EFA více než polovinu všech poradců v ČR a SR.

Ještě váháte?

Účast je ZDARMA

Za účast na webináři nic neplatíte. Ověřte si předem, zda je kurz vhodný i pro Vás, kolik stojí a a co znamená 100 % garance vrácení peněz.

KVALITA lektorů

„Třídní učitel“ Petr Syrový umí vysvětlit složité pojmy srozumitelně, jednoduše, přesto korektně a s propojením do poradenské praxe. Přijďte si poslechnout, zda Vám jeho styl vyhovuje

BONUSY v ceně kurzu

Součástí kurzu je roční přístup do INVESTIČNÍ AKADEMIE KFP online v ceně 31.460 Kč nebo další hodnotné bonusy, pokud jste již Investiční Akademii absolvovali. 

Registrace k webináři

Pracujeme na tom!

Pilně na tom makáme!
Nechte nám na sebe email a dáme vědět ihned, jak to vypustíme do světa!