Záznam webináře
3 tipy KFP, jak udělat prodejní výroční schůzku online

Níže najdete záznam webináře KFP online z 16.4.2020. 

Kromě aktuální situace na trzích jsme představili náš pohled a návod, jak realizovat prodejní výroční schůzku. Konkrétní 3 tipy dle metodiky KFP, která funguje nám. Hostem webináře byl Vladimír Fichtner, majitel Fichtner s.r.o., se kterým jsme pro Vás připravili nový webinář.

Níže najdete další pomůcky a podklady

Pozvánka na webinář s Vladimírem Fichtnerem "Jak využít krizi pro akvizici klientů"

Nahlédněte pod pokličku Fichtner s.r.o. KDY? Neděle 26.4.2020 od 19:00

Jak využít krizi pro akvizici klientů

Společně s Vladimírem Fichtnerem jsme připravili unikátní a praktický webinář, který Vám umožní nahlédnout pod pokličku fungování Fichtner s.r.o. Jak ve Fichtner komunikují se svými klienty, jak krizi využívají k růstu a akvizici dalších klientů? Nepropásněte jedinečnou možnost, jak se dostat k know-how jedné z nejúspěšnějších společností z oblasti investic. Součástí webináře je i nejnovější číslo časopisu Rentiér, které je jinak určeno pouze klientům Fichtner s.r.o. Webinář proběhne v neděli 26.4.2020 od 19:00. Cena 1 900 Kč. TIP: Pokud jste odběratel newsletterů KFP, máte v emailu slevový kód 😉
NEPROPÁSNĚTE

Co si z webináře odnést?

1. Znovu připomínáme myšlenku z prvního webináře: to jak budete s klienty komunikovat/nekomunikovat v průběhu jejich první krize si zapamatují na celý život. Nepromarněte tuto šanci, proaktivně je oslovujte a buďte jim oporou. Klienti na celý život se získávají nejlépe ve špatných časech.

2. Na výročních schůzkách řešte to, co dnes zajímá klienty nejvíce:
a) jak to bude vypadat s ekonomikou do budoucna?
b) je potřeba restrukturalizovat mé portfolio?

3. Tři tipy KFP pro úspěšnou výroční schůzku (lze i online) v krizi:
a) zrekapitulujte, kam klient jde (hodnoty, cíle, zdroje)
b) připomeňte, kam klient zatím došel (zásluhou Vašeho vedení a Vašeho finančního plánu má splacené špatné dluhy, vybudovanou rezervu, správně nastaveno zajištění a udělal první kroky v investicích).
c) ověřte, zda klient potřebuje pomoci se současnou finanční situací!
d) NIKDY neprodávejte minulou výkonnost, ale VŽDY ukazujte, kolik už klient ušel, na cestě k cílům (díky jednorázovým a zejména pravidelným investicím).

4. Opět připomínáme, že nevíme, co bude a proto je základem úspěchu zejména ve špatných časech důsledná diverzifikace. Různá podkladová aktiva, různé měny, různí správci, různé regiony … tak nejlépe zvládnete každou situaci (ekonomická krize, devalvace domácí měny, vysoká inflace), protože je pravděpodobnější, že alespoň nějaké části Vašeho portfolia se bude dařit (oproti sázce na jedno aktivum, jednu měnu, jednoho správce).

5. Studujte! Využijte čas, který máme nečekaně navíc k dispozici a vzdělávejte se. Naše tipy na dva výborné časopisy jsou:
FOND SHOP  – nezávislý časopis o investování a finančním plánování.
Vychází jako čtrnáctidenník (119 Kč) od roku 1996. Mám všechna čísla
. Minimálně polovina článků mne vždy zaujme a rád si je přečtu.
RENTIÉR – měsíčník inteligentního investora Fichtner s.r.o. Tématem posledního čísla 04/2020 je „Jak proplouvat krizí“.  Přečtu vždy všechny 
články a těším se na ně. Dostupné pouze pro klienty Fichtner s.r.o./Frank, a.s. nebo pro odběratele www.VzdelavaciServisKFP.cz.

 

6. Sledujete naše další webináře 🙂 Připravujeme další webináře. Nechte nám na sebe kontakt a dáme Vám o nich vědět. K odběru novinek se můžete přihlásit dole v patičce.

Pracujeme na tom!

Pilně na tom makáme!
Nechte nám na sebe email a dáme vědět ihned, jak to vypustíme do světa!