Jak na miliardové prodeje

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Většina poradců a bankéřů dnes mluví o investicích a bonitních klientech. Všichni by to chtěli, ale jen málokdo to opravdu zvládne. Přitom návod na úspěch je ve skutečnosti neuvěřitelně jednoduchý. My se dnes s Vámi o něj podělíme.

Klíčem k úspěchu je odlišit se od konkurence a klienty zaujmout již v prvním rozhovoru. (Zatím jsme Vás asi nepřekvapili, že?) To, jak klienty zaujmout, je také triviální. Stačí se správně ptát, pozorně naslouchat a zapisovat si (doslovně), co klient opravdu říká. Zní to jednoduše, ale většina poradců a bankéřů, to neumí. Jak to vím? Zažili jsme to s lektory KFP v praxi – při koučování na více než 2.000 osobních schůzkách s reálnými klienty.

I když se poradce nebo bankéř „dušuje“, že klienta „samozřejmě“ poslouchá, často po něm není schopen přesně zopakovat ani poslední větu. Jak má potom vědět, co klient opravdu chce, co jej budí ze spaní a co je jeho nejvnitřnější motivace k investicím? Často jsme při koučincích v rozhovoru s klientem zjistili za 45 minut více, než kolik věděl poradce nebo bankéř po 10 letech „spolupráce“.

Jak vést správně a efektivně první rozhovor s klientem, jak připravit strategii pro finanční nebo investiční plán a jak plán prezentovat jednoduchým a obchodním způsobem, který zaujme 99 % bonitních klientů? Za tyto znalosti a dovednosti nám banky, pojišťovny a nejlepší poradci platí v osobním koučinku nebo mentoringu cca 100.000 Kč za osobu.

Tuto unikátní, prověřenou a fungující metodiku KFP sro/Fichtner sro jsme převedli do online podoby.
A dnes máme pro Vás další vymlsávku z kuchyně KFP online. Pro fanoušky a čtenáře našich stránek navíc za bezkonkurenční zaváděcí cenu. 

V koncentrované podobě několika hodin videotréninku si můžete pořídit čistý extrakt fungující metodiky, názorně předvedené a následně vysvětlené krok za krokem. Včetně upozornění na všechny důležité body, které často rozhodnou o tom, zda obchod získáte nebo ne.

Co mne opravňuje tvrdit, že metodika je prověřená a funguje? Díky ní jsem prodal (a dále prodávám) finanční a vzdělávací produkty v hodnotě více než 1 miliardy korun.

Bude „to“ fungovat i na Vaše klienty?
Pokud ji uděláte rozumně dobře, tak v 95 % ano. Pokud ji uděláte stejně dobře jako my na videu, tak bude fungovat na 99 % klientů. Metodika je vyzkoušená a funguje. My ji používáme s tímto výsledkem u bonitních klientů. (Bonitními klienty máme na mysli ty, kteří mají alespoň 50.000 Kč čistý příjem v rodině nebo 30.000 Kč pokud jsou sami). Metodika samozřejmě funguje i u méně bonitních klientů, jenom obchodní výsledek pro poradce nebo bankéře je méně zajímavý.

Nemáte 100.000 Kč na osobní koučink? Nevadí … online produkt stojí 3.270 Kč. Navíc – pouze pro klienty v databázi KFP je do 31. 8. 2019 za zaváděcí cenu 1.570 Kč. Vyzkoušet demo ZDARMA nebo si jej můžete objednat ZDE

Hezké prázdniny! Inspiraci pro Váš byznys Vám přeje
Petr Pavlásek
KFP trénink s.r.o. / KFP online s.r.o.

Petr Pavlásek

Další články

Novinky v AI pro poradce

Zajímá vás AI a aktuální vývoj v této oblasti? Petr Pavlásek vyzpovídal Marka Macuru. Věnovali se aktuálním trendům v oblasti umělé inteligence

Aktuální situace na akciových trzích

V tomto podcastu si Petr Pavlásek povídá s investičním specialistou firmy CONSEQ Janem Mackem o aktuální situaci na akciových trzích. Inflace v

Pracujeme na tom!

Pilně na tom makáme!
Nechte nám na sebe email a dáme vědět ihned, jak to vypustíme do světa!