Nová aplikace „Kalkulačky KFP“

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové aplikaci KFP. V minulém roce jsme vybrali 3 historicky nejúspěšnější kalkulačky KFP a modernizovali je, oblékli do nového grafického kabátu, přidali nové funkce a grafy. Nicméně excelovská verze měla i tak určitá omezení.

Zájem poradců, praktická využitelnost u klientů i výborné zpětné vazby nás přesvědčily, že přeprogramujeme kalkulačky z excelu do webové prostředí, tedy do nové aplikace KFP. Tato změna nám umožní dále kalkulačky rozvíjet a přinést mnoho nových funkcí.
Novou aplikaci jsme nazvali Kalkulačky KFP. V první fázi jsou součástí aplikace 3 kalkulačky.

  1. Historie investic
  2. Pravděpodobnost výnosů
  3. Finanční matematika

Na představení kalkulaček se můžete podívat na níže uvedeném videu.

Video představení kalkulaček KFP.

Jednotlivé kalkulačky a jejich funkcionality Vám postupně představíme. Plánujeme také další články a videa, které budou představovat více do hloubky nejen kalkulačky a jejich technické řešení, ale také to, jak s kalkulačkami pracovat přímo u klientů – jak pomocí kalkulaček lépe klientům vysvětlit zákonitosti investic, jak nastavit jejich očekávání a mnoho dalšího.

Jsme přesvědčeni, že kalkulačky jsou nezbytným pomocníkem pro každého profíka v oblasti investic a zároveň jsou stále dostatečně jednoduché pro praktické použití.

Další články

20 % sleva na vybrané kurzy

Slevové šílenství je na celém internetu. Spoustu nesmyslných slev na věci, které nepotřebujete. Pokud chcete investovat do toho důležitého, tedy do vašich

Nový produkt pro finanční profíky od KFP

Řešíte s klienty investování jejich peněz?Daří se Vám s klienty pravidelně komunikovat a být v kontaktu?Přemýšlíte co a jak komunikovat potenciálním klientům?

Jana Daniela Šabatková hostem KFP podcastu

Dalším hostem našeho podcastu je šéfku marketingu firmy IVECO Česká a Slovenská republika Janu Danielu Šabatkovou. Prozradí Vám například, jak budovat osobní

Pracujeme na tom!

Pilně na tom makáme!
Nechte nám na sebe email a dáme vědět ihned, jak to vypustíme do světa!