Brilantní ukázka komunikace s klienty při poklesu trhu o mínus 10 %

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Rád bych se s Vámi podělil o brilantní ukázku, jak komunikovat s klienty v situaci, kdy trhy klesnou během pár dnů o mínus 10 % a jak získat během jediného dne nové investice v hodnotě 70 mil. Kč.

Kolegové z Fichtner s.r.o. včera kromě pravidelného „Přečetli jsme za Vás“ uspořádali pro své klienty i mimořádné vysílání na Facebooku. Vysvětlili klientům, co se na trzích děje a díky této profesionální komunikaci klienti zainvestovali za včerejší jeden jediný den nových 70 mil. Kč.

Pokud se chcete podívat na ukázkovou komunikaci, video rozhovor Vladimíra Fichtnera a Tomáše Tyla najdete zde.

29. 2. 2020

Petr Pavlásek                                

P.S.
Pokud chcete vědět jak nastavit firmu a komunikaci jako Vladimír Fichtner, můžete toto a mnoho dalšího probrat v rámci kurzu EFP, který otevíráme a kde Vladimír školí dvoudenní modul „Jak budovat poradenský byznys“.
Možnost zvýhodněné přihlášky na www.PripravnyKurzEFP.cz končí 29. 2. 2020 ve 24.00 hod.

Další články

20 % sleva na vybrané kurzy

Slevové šílenství je na celém internetu. Spoustu nesmyslných slev na věci, které nepotřebujete. Pokud chcete investovat do toho důležitého, tedy do vašich

Nový produkt pro finanční profíky od KFP

Řešíte s klienty investování jejich peněz?Daří se Vám s klienty pravidelně komunikovat a být v kontaktu?Přemýšlíte co a jak komunikovat potenciálním klientům?

Jana Daniela Šabatková hostem KFP podcastu

Dalším hostem našeho podcastu je šéfku marketingu firmy IVECO Česká a Slovenská republika Janu Danielu Šabatkovou. Prozradí Vám například, jak budovat osobní

Pracujeme na tom!

Pilně na tom makáme!
Nechte nám na sebe email a dáme vědět ihned, jak to vypustíme do světa!