POSLEDNÍ WEBINÁŘ

7 smrtelných hříchů při sjednávání pojištění

Kdy: úterý 3. 10. 2023 od 19:00
Lektoři: Dušan Šídlo, Petr Syrový, Petr Pavlásek, Lukáš Kaplan a hosté
Cena: ZDARMA, nebude záznam
Bonus: Můžete vyhrát nový iPhone 15! 

Webinář zdarma - 7 hříchů

Jsme přesvědčeni, že poradci a pojišťovací specialisté chtějí dělat svou práci dobře, ale někdy je ze spaní budí, zda u pojištění nic neopomněli. Chyby v pojištění můžou být fatální.

👉Vybral(a) jsem správně produkt?
👉Jsou dobře nastavené pojistné částky?
👉Co ten zdravotní dotazník, stačí to?
👉Budou plnit, až to bude potřeba?
👉Nezapomněl(a) jsem na něco?

Na webináři projdeme 7 hříchů při sjednávání pojištění a jak se jim vyhnout. Jaké jsou časté pojišťovací hříchy, jak se jim vyhnout?

Vše probereme se speciálními hosty

Prvním je Lukáš Kaplan, který má obrovské zkušenosti z řešením poradenských hříchů a často pomáhá v situacích, když už je pozdě. Probereme i jak tomu předcházet

Druhým hostem je poradkyně Martina Mydlářová, která má zkušenost s vlastní velkou pojistnou událostí. Na co dnes dává u klientů velký pozor a důraz?

A jako BONUS můžete vyhrát nový IPHONE 15!
ZÁZNAM NEBUDE

 

Vyhrajte iPhone 15

Šance na výhru je velká

Jak se zapojit do soutěže?

  1. Zaregistrujte se na webinář (níže)
  2. Do emailu dorazí potvrzení o registraci s odkazem na webinář a také proklik na dotazník „Pojištění v poradenské praxi“
  3. Dotazník vyplňte a uveďte na sebe kontakty (stejné jako v registraci)
  4. Buďte online na webináři 3.10.2023 od 19:00. Vylosujeme online výherce, který musí být přítomen online během vysílání a na telefonu.
 

Detailní podmínky soutěže najdete zde a také přímo v emailu, který obdržíte po registraci. Tak neváhejte a první krok je registrace k webináři.

Lektoři

Ing. Dušan Šídlo

Expert na pojištění, nadšenec do InsurTech, autor několika knih, stovek článků a tvůrce srovnávacích ukazatelů. S nadsázkou lze říct, že chtěl být pojišťovákem už jako malé dítě, a tak se jim i stal. V současné době je analytikem EUCS pro životní i neživotní pojištění.

Mgr. Petr Syrový, EFA, EFP

Hlavní lektor KFP trénink a spoluzakladatel KFP online. Autor mnoha kalkulaček, nástrojů pro poradce, stovek odborných článků a několika knih o finančním plánování a investicích. Petr dlouhou dobu působil také jako analytik Fichtner. Jeho školeními prošlo tisíce finančních poradců a bankéřů. Petr umí i složité věci vysvětlit velmi jednoduše.

Ing. Petr Pavlásek, EFA, EFP

Spoluzakladatel KFP trénink a KFP online. Zkušený lektor a propagátor finančního plánování a finanční nezávislosti. Na trhu působí řadu let a podílel se na vzdělávání více než 20 000 finančních specialistů. Petr má obrovské zkušenosti a nadhled v poradenském byznysu. Stále působí i jako finanční poradce s AUM více než 2 mld. CZK.

Mgr. Lukáš Kaplan, EFA

Absolvent práv a zakladatel společnosti EUCS, která pomáhá poškozeným klientům při pojistných událostech a také vyvíjí řadu analytických nástrojů a služeb pro profesionální finanční poradce. V problematice pojištění a likvidace pojistných události se pohybuje již řadu let, díky čemu má unikátní zkušenosti.

Ještě váháte?

Účast je ZDARMA

Za účast na webináři nic neplatíte a navíc získáte záznam. Ověříte si předem, zda je pojišťovací akademie vhodná i pro vás, kolik stojí a a co znamená 100 % garance vrácení peněz.

KVALITA informací

Získané informace využijete v praxi i samostatně. Informace a podklady jsou připravené těmi nejlepšími lektory v oboru pojišťovnictví. Vycházíme z mnohaleté praxe a zkušeností.

Vyzkoušejte si YouTube sérii

Pokud chcete ochutnávku, je připravená minisérie videí, kde zjistíte, o čem je pojišťovací akademie a jak budou koncipované webináře ZDARMA.
Videa najdete ZDE.

Můžete vyhrát iPhone 15

Součástí webináře je i velká šance vyhrát iPhone 15. Stačí vyplnit dotazník a pak být online během webináře. Dozvíte se nové informace a ještě máte šanci na zbrusu nový iPhone 15.

Registrace k webináři

Webinář již proběhl

Jak na pojištění, aby fungovalo, když je to potřeba? 
Chcete vědět i to, co vám pojišťovny neřeknou?

Unikátní akademie, která vznikla ve spolupráci EUCS a KFP.
Je pro vás připravena nálož kvalitních informací, které vás odliší od běžných prodejců a pomohou poskytnout ještě lepší služby vašim klientům.

Pracujeme na tom!

Pilně na tom makáme!
Nechte nám na sebe email a dáme vědět ihned, jak to vypustíme do světa!