WEBINÁŘ ZDARMA

Rekapitulace roku 2023 a příležitosti pro rok 2024

Kdy: úterý 30. 1. 2024 od 9:00
Lektoři: Petr Syrový, Petr Pavlásek a hosté
Cena: ZDARMA
Bonus: Infografika – přehled změn v penzijních produktech

Proč se přihlásit na webinář?

Rok 2023 přinesl na trhy zajímavý vývoj a také obrovskou příležitost pro finanční poradce.

👉 Rekapitulace roku 2023 na finančních trzích: Prohlédneme si, jaké faktory ovlivnily trhy v uplynulém roce a jak to může ovlivnit vaše rozhodování a klientské rady v budoucnosti.

👉 Návrhy strategií pro rok 2024: Prozkoumáme, jaké příležitosti se rýsují v nadcházejícím roce a jak je můžete efektivně využít ve své praxi.

👉 Představení Dlouhodobého Investičního Produktu (DIP): Ukážeme vám, proč je DIP vynikající příležitostí pro vás jako finančního poradce při oslovování klientů a diskuzi o rentách a penzích.

👉 Speciální Infografika: Představíme exkluzivní infografiku změn v oblasti penzí, kterou můžete využít při konzultacích s vašimi klienty, aby byly vaše prezentace jasnější a efektivnější.

Lektoři

Mgr. Petr Syrový, EFA, EFP

Hlavní lektor KFP trénink a spoluzakladatel KFP online. Autor mnoha kalkulaček, nástrojů pro poradce, stovek odborných článků a několika knih o finančním plánování a investicích. Petr dlouhou dobu působil také jako analytik Fichtner. Jeho školeními prošlo tisíce finančních poradců a bankéřů. Petr umí i složité věci vysvětlit velmi jednoduše.

Ing. Petr Pavlásek, EFA, EFP

Spoluzakladatel KFP trénink a KFP online. Zkušený lektor a propagátor finančního plánování a finanční nezávislosti. Na trhu působí řadu let a podílel se na vzdělávání více než 20 000 finančních specialistů. Petr má obrovské zkušenosti a nadhled v poradenském byznysu. Stále působí i jako finanční poradce s AUM více než 2 mld. CZK.

Ještě váháte?

Účast je ZDARMA

Za účast na webináři nic neplatíte a navíc získáte záznam z webináře a podklady. Pokud nestíháte online vysílání – nevadí.

KVALITA informací

Získané informace využijete v praxi a jsou připravené přímo pro finanční poradce bez zbytečných a složitých informací.

Rychlý přehled

Díky webináři se zorientujete v dění na trzích během roku 2023 a ukážeme si příležitosti roku 2024. Rychle, přehledně, jednoduše.

Speciální infografika

Součástí webináře je i speciální infografika o hlavních změnách v oblasti penzí. Můžete použít u svých klientů.

Registrace k webináři

Jak na pojištění, aby fungovalo, když je to potřeba? 
Chcete vědět i to, co vám pojišťovny neřeknou?

Unikátní akademie, která vznikla ve spolupráci EUCS a KFP.
Je pro vás připravena nálož kvalitních informací, které vás odliší od běžných prodejců a pomohou poskytnout ještě lepší služby vašim klientům.

Pracujeme na tom!

Pilně na tom makáme!
Nechte nám na sebe email a dáme vědět ihned, jak to vypustíme do světa!