WEBINÁŘ ZDARMA

Jak na jednoduchý finanční plán od KFP

Finanční plán je svatý grál poradenství. Směřují k němu všichni, ale málokdo v praxi Komplexní Finanční Plán opravdu používá.

Často je finanční plán příliš složitý k sestavení pro poradce a příliš detailní k pochopení pro klienty, kteří se utopí v detailu a cizích pojmech.

Ukážeme vám, jak koncept finančního plánu řešíme my v KFP.

Kdy: úterý 31. 10. 2023 od 19:30
Lektoři: Petr Syrový, Petr Pavlásek a hosté
Cena: ZDARMA

DIP ve Finančním plánu

Finanční plán dle KFP

Cesta k neúspěchu bývá dlážděna dobrými úmysly. Často toho poradci chtějí říct tak moc, že přehltí klienta a zapomenou na hlavní strategické body, které jsou pro plán klíčové.

Školeními a koučinky u nás prošly tisíce poradců. Tvořili jsme několik plánu pro finančně poradenské firmy a banky. Pokud se někde nepovedl obchodní úspěch, bylo to spojeno s přílišnou komplikací.
V jednoduchosti je síla, a to platí i pro finanční plánování.

Vycházíme z ověřené metodiky pro sběr dat, sestavení i následnou prezentaci plánu. V komunikaci se zaměřujeme na důležité strategické body. Do podrobností se pouštíme až v druhém kroku. V opačném pořadí to nefunguje a řekneme vám proč.

Plán můžete rozpracovat do mnoha detailů a vytvořit komplexní řešení. My však doporučujeme plán srozumitelně prezentovat pomocí jedné strany A4. S využitím taháku KFP a ověřené metodiky KFP nezapomenete na žádné důležité body a udržíte pozornost klienta.

Naši metodiku používá řada úspěšných poradců po celé České republice i na Slovensku.

Obsah webináře

Provedeme vás celým procesem tvorby plánu:
– jak plán zpracovává mnoho poradců ručně na kalkulačkách … (je to dřina),
– jak to můžete udělat s využitím Excelu KFP za pár minut chytře a správně.

Aby plán fungoval, nestačí dobrý software, chce to i další věci.
1. Metodiky – ukážeme, jak může metodika vypadat a řekneme,
   proč díky ní ušetříte stovky hodin práce.
2. Finanční mapa – průvodce, jak se klienta správně zeptat
    a nezapomenout na nic důležitého.
3. Systém jednouché obchodní prezentace, tj. návod, jak zpracovaný finanční
     plán
 vysvětlit klientovi, aby jej pochopil a chtěl realizovat.

A to nejdůležitější na závěr… Nestačí si to říci, ale je potřeba to trénovat.

Lektoři

Mgr. Petr Syrový, EFA, EFP

Hlavní lektor KFP trénink a spoluzakladatel KFP online. Autor mnoha kalkulaček, nástrojů pro poradce, stovek odborných článků a několika knih o finančním plánování a investicích. Petr dlouhou dobu působil také jako analytik Fichtner. Jeho školeními prošlo tisíce finančních poradců a bankéřů. Petr umí i složité věci vysvětlit velmi jednoduše.

Ing. Petr Pavlásek, EFA, EFP

Spoluzakladatel KFP trénink a KFP online. Zkušený lektor a propagátor finančního plánování a finanční nezávislosti. Na trhu působí řadu let a podílel se na vzdělávání více než 20 000 finančních specialistů. Petr má obrovské zkušenosti a nadhled v poradenském byznysu. Stále působí i jako finanční poradce s AUM více než 2 mld. CZK.

Ještě váháte?

Účast je ZDARMA

Za účast na webináři nic neplatíte a navíc získáte záznam. Ověříte si předem, zda je pojišťovací akademie vhodná i pro vás, kolik stojí a a co znamená 100 % garance vrácení peněz.

KVALITA informací

Získané informace využijete v praxi i samostatně. Informace a podklady jsou připravené těmi nejlepšími lektory v oboru pojišťovnictví. Vycházíme z mnohaleté praxe a zkušeností.

Vyzkoušejte si YouTube sérii

Pokud chcete ochutnávku, je připravená minisérie videí, kde zjistíte, o čem je pojišťovací akademie a jak budou koncipované webináře ZDARMA.
Videa najdete ZDE.

Můžete vyhrát iPhone 15

Součástí webináře je i velká šance vyhrát iPhone 15. Stačí vyplnit dotazník a pak být online během webináře. Dozvíte se nové informace a ještě máte šanci na zbrusu nový iPhone 15.

Registrace k webináři zdarma

Webinář již proběhl

Pracujeme na tom!

Pilně na tom makáme!
Nechte nám na sebe email a dáme vědět ihned, jak to vypustíme do světa!