Záznam webináře
Význam finančního plánu při poklesech trhu

Níže najdete záznam webináře KFP online z 2.4.2020. 

Aktuální situace na trzích a změny za poslední týden. Praktická ukázka, jak KFP pracuje s finančním plánem. Přístup k řešení cílů, rizik. Jednoduše, pomoci tužky a papíru.

Níže najdete další pomůcky a podklady

Pomůcka pro zpracování finančního plánu

Videokurz "Plán v tužce" s 25% slevou 
do konce dubna

Pro využití slevy zadejte kupón "plan25"

Videokurz Plán v tužce

Formou videí detailně vysvětlený sběr dat, zpracování plánu, ale i samotná prezentace finančního plánu klientovi. Vše jednoduše a srozumitelně. Konkrétní postupy a metodiky, taháky. Dostupné video lekce, mp3 pro poslech v autě, prezentace v pdf...

Co si z webináře odnést?

1. Při zpracování finančního plánu a na výročních schůzkách s klientem mějte vždy na očích „cílovou fotografii“ spolupráce. Tzn. stav, kdy klient protíná cílovou pásku, dosahuje svých cílů včetně finanční nezávislosti tou nejbezpečnější možnou cestou.
Pokud „vidíte“ celkový cíl a souvislosti, bude se Vám lépe přemýšlet i o všech dílčích řešeních a jednotlivostech.​

2. Pokud již dnes finanční plány děláte – výborně, blahopřejeme! Zapojte pravidlo číslo 1 a vnímejte cestu, po které klienta vedete a hlavní cíl, ke kterému směřujete.

3. Pokud ještě finanční plány neděláte – začněte! Jde to i online – např. po telefonu/skype atd. (při správně vedeném rozhovoru je 90 % klientů ochotno říci Vám data na dálku). Nechte se inspirovat metodikou KFP a zjednodušte svůj přístup. Klienti nepotřebují nejchytřejšího poradce na světě a řešení připomínající schéma atomové elektrárny. Klienti potřebují poradce, kterému mohou důvěřovat a finanční strategii pochopitelnou zdravým selským rozumem.

4. Studujte! Využijte čas, který máme nečekaně navíc k dispozici a vzdělávejte se. Naše tipy na dvě skvělé knihy jsou:
Osobní finance,  Petr Syrový, Tomáš Tyl (Grada 2020, 3. vydání)  (podle mého názoru nejlepší česká kniha na téma Finančního plánování).
Nejbohatší muž v babylóně, George S. Clason (Pragma), stručné i naprostým laikům srozumitelné povídky, jak šetřit, investovat, splácet dluhy a chovat se zodpovědně k rodinnému rozpočtu. Doporučuji i jako vhodný vánoční či narozeninový dárek klientům.

5. Sledujete naše další webináře 🙂 Připravujeme další webináře. Nechte nám na sebe kontakt a dáme Vám o nich vědět. K odběru novinek se můžete přihlásit dole v patičce.

Pracujeme na tom!

Pilně na tom makáme!
Nechte nám na sebe email a dáme vědět ihned, jak to vypustíme do světa!