WEBINÁŘ ZDARMA

Jak se změní poradenství díky DIPu a DPS

Kdy: úterý 13. 2. 2024 od 9:00
Lektoři: Petr Syrový, Petr Pavlásek, Blanka Nováková a René Kvarda
Cena: ZDARMA

Proč se přihlásit na webinář?

Zjistěte, jak mohou DIP a DPS obohatit vaše portfolio služeb a přinést vašim klientům maximální finanční přínos. Webinář se zaměří na praktické využití těchto produktů ve vaší praxi a poskytne vám nástroje pro efektivní plánování a poradenství.

Na webináři si ukážeme:

👉 Komplexní využití DIP a DPS pro budování a zvýšení renty vašich klientů a jejich finanční nezávislost.

👉 Praktické návody a strategie pro integraci DIP a DPS do finančního plánování s využitím metodiky KFP (Komplexní Finanční Plánování).

👉 Exkluzivní představení DIP kalkulačky, která vám ušetří čas a usnadní plánování.

👉 Případové studie od TREFdata s modelovými situacemi, se kterými se setkáváte u klientů, a návody na jejich řešení.

💸 Speciální nabídka: získáte nejen cenné informace, ale také exkluzivní slevový kód na DIP Investiční akademii, který bude k dispozici pouze omezený čas.

Lektoří

Petr Syrový

Hlavní lektor KFP trénink a spoluzakladatel KFP online. Autor mnoha kalkulaček, nástrojů pro poradce, stovek odborných článků a několika knih o finančním plánování a investicích. Petr dlouhou dobu působil také jako analytik Fichtner. Jeho školeními prošlo tisíce finančních poradců a bankéřů. Petr umí i složité věci vysvětlit velmi jednoduše.

Petr Pavlásek

Spoluzakladatel KFP trénink a KFP online. Zkušený lektor a propagátor finančního plánování a finanční nezávislosti. Na trhu působí řadu let a podílel se na vzdělávání více než 20 000 finančních specialistů. Petr má obrovské zkušenosti a nadhled v poradenském byznysu. Stále působí i jako finanční poradce s AUM více než 2 mld. CZK.

Jan Grufík

Spolumajitel, lektor a poradce Freedom FS. Honza je držitelem titulů EFA i EFP a dlouhodobě se velmi detailně věnuje tématu penzí, IOLDP, výpočtu důchodů. Se svými kolegy připravili na českém trhu unikátní řešení Česká penze. Praktik, který denně jedná s klienty a v oblasti penzí je detailně zorientovaný a je dvorním školitelem penzijních témat pro KFP.

TREFdata

Trefoil přináší TREFdata, systém pro správu dat a zlepšení obchodních příležitostí a servisu, který propojuje klientská data s prací poradců. Novým řešením pro finanční poradce je Platforma penzí, která poradcům přináší vše potřebné pro jejich práci na jednom místě, včetně kalkulaček, srovnání fondů, komunikační sety a metodiky.

Blanka Nováková

Blanka Nováková je výkonná ředitelka společnosti Trefoil, která nabízí komplexní finanční poradenství a vývoj finančních nástrojů, včetně Platformy penzí a CRM šablony pro finance. Společnost působí na trhu od roku 2005 a má za sebou úspěchy jako sjednání hypoték za 15 miliard korun a nabízí širokou paletu služeb od realit po firemní benefity.

René Kvarda

René Kvarda je spolutvůrcem Platformy penzí a specialistou na finanční plánování, investiční poradenství a budování majetku v Trefoil. René má bohaté zkušenosti z mezinárodního obchodu a marketingu. Poskytuje také konzultace a školení v oblasti vyjednávání.

Ještě váháte?

Účast je ZDARMA

Za účast na webináři nic neplatíte a navíc získáte záznam z webináře a podklady. Pokud nestíháte online vysílání – nevadí.

KVALITA informací

Získané informace využijete v praxi a jsou připravené přímo pro finanční poradce bez zbytečných a složitých informací.

Informace v kontextu

Na finance a možná klientská řešení se díváme v kontextu a souvislostech. Řešení skrze jeden produkt není naše filozofie.

SLEVA NA AKADEMII

V rámci webináře zveřejníme slevový kód, který vám ušetří 6.000 Kč bez DPH. Akademie začíná již v úterý 20.2.2024.

Registrace k webináři

Naučte se, jak využít obrovskou příležitost pro finanční poradce.

Investiční akademie je náš nejlepší kurz, pokud se chcete posunout v investicích.
V tomto roce vám přinášíme novou verzi akademie.
Zůstalo to nejpodstatnější z rozsáhlé akademie a přidali jsme více témat kolem DIPu a penzí.

Pracujeme na tom!

Pilně na tom makáme!
Nechte nám na sebe email a dáme vědět ihned, jak to vypustíme do světa!