WEBINÁŘ ZDARMA

Jak se budou vyvíjet ceny nemovitostí

Kdy: středa 6. 3. 2024 od 9:00
Lektoři: David Bureš, Petr Syrový, Petr Pavlásek
Cena: ZDARMA

Co lze očekávat od cen nemovitostí? Investovat?

Na webináři se zaměříme na to, co jsou hlavní faktory, které ovlivňují současný i budoucí vývoj na realitním trhu.

Co se dozvíte:

  • Vývoj sazeb na hypotékách: Analýza s využitím FRA kontraktů.
  • Nižší úrokové sazby: Dopady na realitní trh.
  • Trendy na trhu: Co stojí za aktuálními pohyby cen a diskuzí o změnách.
  • Cenové výhledy: Predikce budoucího vývoje cen v hlavním scénáři – pokles inflace a úrokových sazeb, zaměstnanost zůstává vysoká, recese se nekoná.
  • Rizika: Možná rizika včetně recese, regulace a jejich vliv na ceny nemovitostí.
  • Nemovitostní krize 2008-2014: Příčiny, dopady a ponaučení.
  • Příklad nákupu bytu v roce 2008: Výnosy, rizika hypotéky a dlouhodobá perspektiva.
  • Investiční strategie: Jak se vyhnout chybám při investování do nemovitostí a jak načasovat nákup.

Lektoři

Ing. David Bureš, EFA, EFP

David je uznávaným expertem v oblasti financí a investic s více než dvacetiletou praxí. Jeho profesionální cesta začala v roce 1999 v Praze u Credit Suisse, kde se již jako vysokoškolský student začal věnovat úvěrovému poradenství a následně přešel k nemovitostem a investicím. David si rychle vybudoval reputaci díky svým unikátním znalostem v oblasti výběru a správy investičních nemovitostí, což mu umožnilo rozvíjet se a získávat ocenění od bank i partnerských firem. Od roku 2006 se specializuje na sekci investičních nemovitostí. Poskytuje komplexní služby od výběru nemovitosti, přes financování až po dlouhodobou správu majetku, čímž investorům zajišťuje stabilní pasivní příjem. Komplexní správu v oblasti investičních nemovitostí poskytuje skrze svou firmu Bureš & partneři. Za 22 let spolu se svým týmem poskytl služby 2 800 klientům a nyní se stará o více než 500 nemovitostí v hodnotě 2,6 mld. Kč.

Mgr. Petr Syrový, EFA, EFP

Hlavní lektor KFP trénink a spoluzakladatel KFP online. Autor mnoha kalkulaček, nástrojů pro poradce, stovek odborných článků a několika knih o finančním plánování a investicích. Petr dlouhou dobu působil také jako šéf analytického týmu Fichtner, a.s. Jeho školeními prošlo tisíce finančních poradců a bankéřů. Petr umí i složité věci vysvětlit velmi jednoduše.

Ing. Petr Pavlásek, EFA, EFP

Spoluzakladatel KFP trénink a KFP online. Zkušený lektor a propagátor finančního plánování a finanční nezávislosti. Na trhu působí řadu let a podílel se na vzdělávání více než 20 000 finančních specialistů. Petr má obrovské zkušenosti a nadhled v poradenském byznysu. Stále působí i jako finanční poradce s AUM více než 2 mld. CZK.

Ještě váháte?

Účast je ZDARMA

Za účast na webináři nic neplatíte a navíc získáte záznam z webináře a podklady. Proto pokud nestíháte online vysílání – nevadí.

KVALITA informací

Získané poznatky využijete v praxi a jsou připravené přímo pro finanční poradce bez zbytečných a složitých informací.

Informace v KONTEXTU

Na finance a možná klientská řešení se díváme v kontextu a souvislostech. Pohled skrze jeden produkt není naše filozofie.

Ptejte se EXPERTŮ

Máte příležitost poslechnout si experty, kteří se v oblasti pohybují dlouhodobě a položit jim dotazy, které zajímají vás a vaše klienty.

Registrace k webináři

Jak na pojištění, aby fungovalo, když je to potřeba? 
Chcete vědět i to, co vám pojišťovny neřeknou?

Unikátní akademie, která vznikla ve spolupráci EUCS a KFP.
Je pro vás připravena nálož kvalitních informací, které vás odliší od běžných prodejců a pomohou poskytnout ještě lepší služby vašim klientům.

Pracujeme na tom!

Pilně na tom makáme!
Nechte nám na sebe email a dáme vědět ihned, jak to vypustíme do světa!