20 % sleva na vybrané kurzy

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Slevové šílenství je na celém internetu. Spoustu nesmyslných slev na věci, které nepotřebujete.

Pokud chcete investovat do toho důležitého, tedy do vašich znalostí a dovedností, tak i v KFP jsme připravili pár produktů se slevou 20 %. Sleva platí do pondělní půlnoci, přesně do 28.11. 23:59 a použijte kód „KFP20

Slevu můžete uplatnit na:

KFP online klub 202212 skvělých webinářů. Ještě nás čeká v prosincový online, kdy můžete i klást otázky a doptat se na vše, co vás zajímá. Hostem bude Petr Šimčák. K již proběhlým webinářům dostanete přístup ze záznamu. Za jednotlivé webináře můžete získat i EFA kredity.

KFP online klub – jednotlivé webináře – Pokud chcete vybrat jen konkrétní webináře, můžete vybírat ze všech z roku 2021 i 2022. Celý seznam a přehled najdete na stránce online klubu.

PLÁN V TUŽCE – Jde o naší ověřenou metodiku pro tvorbu finančního plánu. Jsme přesvědčeni, že pro tvorbu kvalitního a dobrého plánu nepotřebujete strávit 20 hodin přípravou a 10 zpracováním. V metodice plánu v tužce se soustředíme na to podstatné, na strategické věci. Naučíte se plán připravit efektivně a dobře. Mrkněte na stránky.

VIDEOKURZY ZPKT A IDD – Pokud se připravujete na certifikace z pojištění nebo investic, tyhle kurzy vám významně pomůžou s pochopením celého testu a přípravou. Cílem kurzu je pochopit základní věci, ať se nemusíte z paměti učit spoustu nesmyslů, ale ať testovým otázkám rozumíte. Videokurz na přípravu k certifikaci pojištění a videokurz na přípravu k investicím.

KALKULAČKY KFP – naše kalkulačky vám pomůžou srozumitelně vysvětlit investice. Obsahem jsou rovnou 3. Historie investic, která vás provede historickými zkušenostmi a pomůže s klienty nastavit očekávání. Pravděpodobnost výnosů pomáhá vysvětlit, proč počítáme právě s takovým výnosem a co od toho lze očekávat. Skvělý způsob jak vysvětlit důležitost stanovení investičních horizontů. Finanční matematika vám pomůže počítat nekonečné množství různých výnos, zhodnocení, částek a podobně. mrkněte na video, co vše kalkulačky zvládnou.

Slevy 20 % platí jen do 28.11.2022 do 23:59.
Při objednávce použijte kód „KFP20

Petr Pavlásek

Další články

12 skvělých důvodů, proč…

… vstoupit do KFP online klubu 2023 24. 1. 2023 startuje nový ročník KFP online klubu. Máme za sebou úspěšné ročníky 2021

Pracujeme na tom!

Pilně na tom makáme!
Nechte nám na sebe email a dáme vědět ihned, jak to vypustíme do světa!