Upgrade kalkulaček KFP

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Aktualizovali jsme kalkulačky KFP. Níže přinášíme přehled změn a novinek, které v aplikaci najdete.

Aktualizace dat.

Prodloužili jsme datovou řadu do konce září 2021. Takže do dat se promítá delší časové období, zejména růst posledních měsíců.

Zdroj: kalkulačka KFP online

Přidání PDF výstupu do Finanční matematiky.

Nyní si můžete vybrat, které kalkulace z finanční matematiky chcete exportovat.

Zdroj: kalkulačka KFP online

Úprava pojmenování popisků brzdy.

Nově jsou popisky upraveny tak, aby byly výstižnější. Na výběr máte popisky: Bez brzdy, Na cíl (předpokládá splnění cíle na konci horizontu a výběr peněz, takže akcie brzdí do 0 %), Na rentu (předpokládá postupný výběr peněz, takže brzda je nastavena tak, že zůstává částečně akciová složka, nastavení se liší dle alokace), Vlastní (kompletně vlastní nastavení).

Zdroj: kalkulačka KFP online
Zdroj: kalkulačka KFP online

Úprava zadávání časového rozmezí od-do

Upravili jsme způsob zadávání rozpětí grafu v aplikaci Historie investic. Občas bylo složité trefit se v rozsahu od do a posouvat počty let jako rozpětí, kalkulačka i Vy jste pak byli zmatení. Zjednodušili jsme to tak, že je potřeba zadat datum konce požadovaného období a počet let, které chcete zobrazit. Datum od je pouze informativní.

Zdroj: kalkulačka KFP online

Grafická úprava grafů

Vyhladili jsme křivky v grafech finanční matematiky. Grafy jsou teď hezčí 🙂

Zdroj: kalkulačka KFP online

Změna zobrazení měny v polích.

Od teď se vám bude lépe pracovat se zadáváním čísel díky změně zobrazení měny v polích této funkce.

Zdroj: kalkulačka KFP online

Příjemnější krokování výše investice.

Pokud si přepnete měnu na EUR, krokování na tlačítkách + a – je nyní smysluplnější, a to i pro uživatale s EUR. Například krokování pro pravidelnou investici není po 1000 EUR, ale po 40 EUR a jednorázový vklad stoupá o 400 EUR.

Výstižnější názvy a ikony.

Upravili jsme tlačítka a pojmy v aplikaci, aby bylo vše jasnější a pochopitelnější. Například Nová kalkulace nebo Stáhnout PDF a taky některé ikony.

Stabilizace funkčnosti kalkulačky.

Provedli jsme opravy chyb v pozadí aplikace, které se během prvního období po spuštění kalkulačky projevily. Tyto změny by měly pomoci ke stabilizaci běhu aplikace. Děkujeme za pochopení a trpělivost s úvodními chybkami a drobnostmi 🙂

Tým KFP online

P.S. Více o kalkulačkách KFP zde.

Další články

20 % sleva na vybrané kurzy

Slevové šílenství je na celém internetu. Spoustu nesmyslných slev na věci, které nepotřebujete. Pokud chcete investovat do toho důležitého, tedy do vašich

Nový produkt pro finanční profíky od KFP

Řešíte s klienty investování jejich peněz?Daří se Vám s klienty pravidelně komunikovat a být v kontaktu?Přemýšlíte co a jak komunikovat potenciálním klientům?

Jana Daniela Šabatková hostem KFP podcastu

Dalším hostem našeho podcastu je šéfku marketingu firmy IVECO Česká a Slovenská republika Janu Danielu Šabatkovou. Prozradí Vám například, jak budovat osobní

Pracujeme na tom!

Pilně na tom makáme!
Nechte nám na sebe email a dáme vědět ihned, jak to vypustíme do světa!