Tři příběhy, jak Vám EFA může změnit život

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Prvotní motivace ke studiu EFA je často zvýšení odbornosti a provizních příjmů. V průběhu studia ale někteří účastníci zjistí, že to není to hlavní. To hlavní je, že některým lidem studium EFA doslova „změní život“. V dnešním článku se s Vámi chci podělit o příběhy tří poradců, u kterých byla změna opravdu velká. 

Tomáš Rusňák, EFA  
CEO a spolumajitel TAURUM finance s.r.o. se po získání titulu EFA specializuje na hypotéky. Přestože EFA příprava je z 50 % o investicích, Tomáš se paradoxně „našel“ v hypotékách a od skončení kurzu EFA zpětinásobil provizní obrat z HÚ (z 60 mil. Kč ročně na 300 mil. Kč ročně). Kdo jste sledovali letošní Hypoteční Akademii Tomáše Rusňáka a KFP online, tak jste Tomášův příběh slyšeli a nepochybně Vás zaujal. Tomáš EFA kurz KFP považuje za TOP poradenský kurz na trhu ČR a říká, že mu doslova změnil život (více ve video rozhovoru s Tomášem zde).  

Ing. David Kopecký, EFA 
Po 14 letech praxe ve financích založil David vlastní poradenskou firmu Kopecky Advisory s.r.o. zaměřenou na placené poradenství a téměř výhradě na investice. Za nejcennější na kurzu považuje výměnu zkušeností s podobně přemýšlejícími poradci a možnost potkat na kurzu zajímavé lidi, s jedním z nich stále úzce spolupracuje. Podle Davidových slov kurz posune poradce v investicích o několik stupňů výše. Rok po absolvování kurzu narostl majetek v poradenském mandátu Davida o 50 %, přičemž předchozí AUM budoval 10 let (více ve video rozhovoru s Davidem zde).  

Ing. Tomáš Novotný, EFA 
poradce MLM společnosti 4fin zaměřený na provizní poradenství podobně jako David uvádí, že největší přidanou hodnotou kurzu je možnost potkat spoustu zajímavých lidí, s nimiž je i rok po kurzu pravidelně v kontaktu a díky tomu má přehled, jak to dělají „jinde“. Další přidanou hodnotou je pro Tomáše změna způsobu komunikace s klientem a zaměření na investice. Návratnost investice do vzdělání za 1 -2 měsíce po skončení kurzu – to také Tomáš uvádí ve video rozhovoru (více zde).


Tři různí poradci, tři různé poradenské firmy, tři životní změny. 

Třeba Vám je některý z nich svou situací podobný a jeho příběh je inspirací i pro Vás. Nicméně pokud jsou i provizní příjmy pro Vás důležité, zde je pár čísel z našich statistik: 
U 18,4 % účastníků se příjem nezmění.
– U průměrného účastníka dochází k nárůstu provizních příjmů o 25 %. 
U každého desátého absolventa kurzu činí nárůst provizí 50 % a více, u některých i stovky procent. 
Záleží především na tom, nakolik už jste připraveni na změnu a zda máte chuť se do poradenství pustit opravdu pořádně. 

Se všemi účastníky dělám před kurzem osobní telefonický rozhovor a některým studium rozmluvím. Buď proto, že ještě nemají dost zkušeností a dostatečnou chuť ke změně, nebo na studium a uvedení znalostí do praxe prostě nemají čas. Čtyři z pěti účastníků uvádějí, že o kurzu už 2, 3 i 4 roky přemýšlí. Pokud je to i Váš případ, je tento mail určen právě Vám, pravděpodobně jste ideální kandidát a zveme Vás na webinář

Online webinář o Přípravném kurzu EFA proběhne ve čtvrtek 29. 7. 2021 od 9:00 do 10:30. Zde Vám kurz podrobně představíme, zodpovíme Vaše případné dotazy a můžete se zeptat na názor přímo absolventů minulých ročníků.   

(Pokud jste o EFA kurzu ještě nikdy neuvažovali, pak se na webinář nehlaste – pravděpodobně ještě pro Vás nenastal ten pravý čas). 

Nový ročník startuje 6. 10. 2021 a končí 12. 5. 2022. Certifikace na titul EFA proběhne v první polovině června 2022. Do konce července je možno se přihlásit za zvýhodněných podmínek. 

Hezké léto a možná 29. 7. na viděnou na webináři 

Petr Pavlásek 
EFA – European Financial Advisor 

P.S.  
Sleva 10.000 Kč za jednorázovou platbu platí pouze do 31. 7. 2021.  
Přihláška na online webinář 29. 7. 2021 k představení EFA kurzu je zde 

Petr Pavlásek

Další články

Aktuální situace na akciových trzích

V tomto podcastu si Petr Pavlásek povídá s investičním specialistou firmy CONSEQ Janem Mackem o aktuální situaci na akciových trzích. Inflace v

Pracujeme na tom!

Pilně na tom makáme!
Nechte nám na sebe email a dáme vědět ihned, jak to vypustíme do světa!