Jak jsme přešli z MLM na placené poradenství

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Jste velmi zkušený EFA poradce, který působí v MLM, poolové či jiné finanční instituci, děláte provizní poradenství a již nějakou dobu přemýšlíte, zda by nebylo lepší přejít na placené poradenství?
Máme pro Vás jednoduchou odpověď. Nebylo!

  • Nebylo, pokud nemáte zpracovaný byznys plán, jak budete v placeném poradenství fungovat.
  • Nebylo, pokud jste poslední rok na výročních schůzkách nepřipravovali na téma placeného poradenství nejlepších 20 % klientů, kteří tvoří 80 % Vašich provizních příjmů.
  • Nebylo, pokud nemáte finanční rezervu na minimálně 12 měsíců fungování.
  • Nebylo, pokud nemáte připravené konkrétní kroky a jejich načasování, jak na placené poradenství přejdete. To znamená, že víte, co uděláte nejdříve, co potom a co nakonec.

Právě o tom, jak vypadá takový kontrolní seznam (check list) přechodu z MLM na placené poradenství, se budu bavit již příští středu 26. 1. 2021 se svým hostem na prvním webináři KFP online klubu.

Tím hostem bude Bc. Zbyněk Prim, DiS, EFA, EFP, který se s Vámi podělí o své praktické zkušenosti právě na uvedená témata. Nejcennější bude možnost diskuze a pak také praktický kontrolní seznam, které kroky a kdy je potřeba udělat, aby přechod neskončil finanční katastrofou a zadlužením, které může znamenat úplný konec v poradenské branži. Se Zbyňkem jsme se shodli, že jsme v ČR a SR takový seznam ještě nikdy a nikde neviděli. Takže Vás zveme na Česko-Slovenskou premiéru.

Zbyněk je poradce s 18tiletou praxí ve financích. 13 let působil ve společnosti Fincentrum, kde mimo jiné zprostředkoval pro svých 3.000 klientů 1,5 miliardy hypotéčních úvěrů. V rámci komplexního poradenství zajišťoval pro své klienty finanční plány, investice a také se může pochlubit minimální stornovostí u pojistek (0,5%).
Dnes je výkonným ředitelem společnosti Trusts & Wealth Protection, kde se svým partnerem Romanem Jasenovcem získali za dva roky do poradenského mandátu (AUA) více než 300 mil. Kč.

Těšíme se na Vás již příští středu 26. 1. 2021. Od 9.00 do 11.00 proběhne Zbyňkova prezentace, od 11.00 do 11.30 diskuze s lektorem.
Pro EFP/EFA/PFP poradce je webinář za 1 kredit následného vzdělávání. Ale pokud se chystáte vykročit směrem k placenému poradenství, jsme přesvědčeni, že přidaná hodnota bude mnohonásobně větší.

Hezký den a brzy na slyšenou
Petr Pavlásek, KFP

P.S. Pokud nemáte zájem o roční předplatné KFP online klubu a zajímá Vás pouze a právě tato přednáška, jak přejít na placené poradenství, tak je součástí měsíčního členství, které můžete pořídit ZDE.

Petr Pavlásek

Další články

12 skvělých důvodů, proč…

… vstoupit do KFP online klubu 2023 24. 1. 2023 startuje nový ročník KFP online klubu. Máme za sebou úspěšné ročníky 2021

Pracujeme na tom!

Pilně na tom makáme!
Nechte nám na sebe email a dáme vědět ihned, jak to vypustíme do světa!