Jak budete vzpomínat na rok 2020?

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Včera mi jeden z letošních účastníků kurzu EFA říkal pěkný vtip. Baví se dva kamarádi v roce 2050 u piva a jeden z nich povídá: „Franto, vzpomínáš na rok 2020, to byl ale dobrý rok.“ Je to tak trochu černý humor, ale zasmál jsem se. 

Pro KFP byl rok 2020 přelomový a já na něj budu vzpomínat v dobrém. Začátek byl katastrofální, protože v březnu jsme museli (vzhledem k protiepidemiologickým opatřením) zrušit všechny živé kurzy a tržby nám na několik dlouhých týdnů spadly na nulu. Nicméně nás nová situace přinutila, podobně jako většinu finančních poradců, přejít z offline světa do skutečného online. A v zájmu přežití jsme to museli udělat rychle. Firmu KFP online jsme sice založili již 20. prosince 2018, ale celý rok 2019 jsme strávili přípravou kurzu ZPKT (e-learningovou přípravou na zkoušky z Investic) a povídáním, co všechno bychom pro poradce měli a mohli udělat. 

Za rok 2020 jsme toho stihli mnohem více: 

  • dokončili jsme přípravný kurz IDD (e-learningovou přípravu na zkoušky z Pojištění),  
  • od března do konce dubna jsme udělali 7 webinářů ZDARMA, přičemž každého se účastnilo 400 – 600 finančních profesionálů živě a další desítky poradců jej sledovaly ze záznamu. Hlavním cílem bylo pomoci méně zkušeným poradcům, jak reagovat na probíhající krizi kapitálových trhů, 
  • od května do srpna běžel každý týden webinář 1. ročníku Investiční akademie KFP online, kterého se účastnilo více než 160 finančních poradců a na kurz máme super reference a ohlasy. (Od ledna startujeme další investiční akademii).
  • pro účastníky Investiční Akademie jsme připravili 6 nových poradenských kalkulaček a několik dalších bonusových produktů,
  • letos v létě to bylo už 15 let, kdy došlo k založení KFP. A protože nám zdravotní situace neumožňovala to oslavit, zavzpomínali jsme na začátky KFP s Petrem Syrovým alespoň ve videu,  
Rozhovor Petra a Petra k 15 narozeninám KFP
  • v listopadu a prosinci jsme udělali dalších 5 webinářů ZDARMA. Hlavním tématem bylo, jak se připravit na další možné krize na kapitálových trzích, 
  • rozběhli jsme další kurz EFA. Zatím pouze v online verzi, ale už se na všechny účastníky těšíme v „normálním“ světě.
  • při tom všem jsme se naučili, jak převádět to nejlepší z know-how KFP do online světa a začali učit poradce online. Sami jsme se museli naučit pracovat s pro nás novými software: Webinar Jam a MS Teams (pro pořádání webinářů), Ahaslides (pro ankety a soutěže), Camtasia (pro střih videí), Vimeo a You Tube (pro záznamy webinářů). 

Rok 2020 byl pro nás rokem výstupu z komfortní zóny a především rokem učení. Dopadl úspěšně. Přežili jsme jej finančně a vymysleli jsme a uvedli do života nové pomůcky, které finančním poradcům pomáhají dělat lépe jejich práci.  

Slyšeli jsme od mnoha poradců, že u nich byla situace podobná: náročná, ale úspěšná. Věříme, že i u Vás došlo k pozitivním změnám, že i tato doba přinesla něco nového, co nás všechny posune dále. Jen někdy není vše viditelné a rozpoznatelné ihned.

A co jsme pro Vás připravili na rok 2021? 

7. 1. otevíráme druhý ročník Investiční Akademie KFP online určený pro poradce, kteří chtějí začít konečně dělat investice více a lépe. Pro poradce, kteří chtějí rozumět financím v souvislostech.

Představení Investiční akademie KFP online

Malý tip :-). Pokud Vás Investiční akademie zaujala, tak u objednávky jednorázové platby zkuste použít slevový kód „IA40“ a ušetříte hezkou částku ;-). Platí pouze do půlnoci 2. 1. 2021.


26. 1. zahajujeme KFP online klub určený zejména EFA poradcům, kteří hledají inspiraci a odborné know-how, které jde více do hloubky a profesně posouvá. Je to naše novinka na rok 2021 a jsme přesvědčeni, že to bude jízda, která bude stát za to. Navíc pro PFP/EFA/EFP poradce klub přináší 25 kreditů do kontinuálního vzdělávání ;-).


11. 2. spouštíme po třech letech Přípravný kurz EFP. Kurz určený nejpokročilejším EFA poradcům, kteří chtějí umět oslovit a zaujmout bonitní podnikatele, 

Představení kurzu EFP

Připravujeme pro Vás novou aplikaci ;-).


Spoustu dalších novinek už nosíme v hlavách a samozřejmě věříme, že se zdravotní situace uklidní a umožní nám potkávat se s Vámi i offline na živých kurzech. 

My v KFP už se na rok 2021 těšíme. 

Už se ho nemůžeme dočkat 😉  

A co Vy? 

Zdraví, rodinnou pohodu a radost z kvalitní poradenské práce Vám do roku 2021 za KFP trénink a KFP online přeje 

Petr Pavlásek

31. 12. 2020

Petr Pavlásek

Další články

12 skvělých důvodů, proč…

… vstoupit do KFP online klubu 2023 24. 1. 2023 startuje nový ročník KFP online klubu. Máme za sebou úspěšné ročníky 2021

Pracujeme na tom!

Pilně na tom makáme!
Nechte nám na sebe email a dáme vědět ihned, jak to vypustíme do světa!