12 skvělých důvodů, proč…

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

… vstoupit do KFP online klubu 2023

24. 1. 2023 startuje nový ročník KFP online klubu.

Máme za sebou úspěšné ročníky 2021 a 2022. Od ledna jsme připravili další dávku 12 webinářů, které vás odborně posunou před konkurenci.

Podíváme se pod prsty portfolio manažerům, nahlédneme do budoucnosti poradenského byznysu, zabrousíme do realit, přidáme rozumnou dávku právních informací, ale mrkneme i na aktuality na trzích.

KFP online klub bude opět zdroj zajímavých informací, které se jinde nedozvíte.

A co konkrétně vám během 12 měsíců přineseme?

1. Jak fungují nemovitostní fondy – Výběr a nákup nemovitosti do fondu, oceňování. Výhody, nevýhody a rizika nemovitostních fondů. Kritéria pro výběr.

2. 5 TOP dluhopisových fondů pro poradce v ČR – Které dluhopisové fondy doporučovat klientům v ČR do finančního plánu a proč. Jaké jsou rozdíly a podle čeho fondy vybírat.

3. Akciové fondy v dalších letech – Legendární portfolio manažer Ján Hájek vysvětlí svůj přístup k výběru jednotlivých akcií do největšího akciového podílového fondu v ČR.

4. Co vše můžete modelovat pro klienty na kalkulačkách – Jaké výpočty a varianty lze vytvořit v různých kalkulačkách. Praktické ukázky.

5. Budoucnost finančního poradenství – Změny na trhu finančního poradenství v datech a číslech. Co se změnilo v posledních letech, jaké jsou poslední trendy a vývoj na trhu.

6. CRM systém a péče o klienty – Poradenský trh se velmi rychle profesionalizuje a stále významnějším faktorem je také péče o klienta. Komunikace a nastavení systému práce poradce a poradenské firmy. Podíváme se, jaké jsou možnosti a nástroje CRM a řízení projektů/úkolů.

7. Tipy pro finanční poradce – Ukážeme tipy pro „finanční mapu“, vychytávky při zpracování strategie finančního plánu a co funguje při prezentaci finančního plánu.

8. Jak růst na klesajícím trhu – Tipy Honzy Sušánky, co dělat, aby Vás klienti oslovovali sami, a rostli jste, když se ostatním přestává dařit.

9. Realitní byznys v dnešním světě – V jaké situaci je realitní trh v roce 2023. Co vše lze zjistit o nemovitostech z dostupných databází. Jak pomoci klientům s analýzou kupované nemovitosti.

10. Co by měl finanční poradce vědět o dědictví – Na co klienty ve finančním plánování připravit předem, než bude pozdě. Finance a finanční produkty v kontextu dědického řízení.

11. Aktuality na kapitálových trzích – Pohled na aktuální úrokové sazby, inflaci, valuace akcií a dluhopisů. Fair value dle Morningstar, přítoky do akcií a dluhopisů. Na kterém podkladovém aktivu je aktuálně největší bublina. Pohled na USA, Evropu, Svět, taktická alokace a doporučení na následující období.

12. Aktuální myšlenky nadčasovou formou – Petr Šimčák je host, který má vždy zajímavé novinky z kapitálových trhů a přes své hluboké znalosti je umí sdělit srozumitelným způsobem i méně zkušeným finančním poradcům.

Zaujalo vás to?

Máte poslední den na koupi zvýhodněného ročního členství.

Získáte vhled, informace, odlišíte se od konkurence.

Tak zbytečně neváhejte, ať vám neuteče první webinář na téma nemovitostních fondů 😉. Začínáme už 24. 1. 2023 od 9:00

Jaká bude nejlepší investice roku 2023? To víme!

Stejná jako v minulém roce a v roce příštím!
Bude to investice do vás.
Investice do vašeho vzdělání.

Vstupte do KFP online klubu 2023 a pokud to stihnete do pondělní půlnoci (23. 1. 2023 23:59), tak můžete využít slevu 10 % a ušetřit 1 500 Kč a DPH.

Při objednávce zadejte kód „klub10„.

Těšíme se na vás 24. 1. 2023 od 9:00.

Petr Pavlásek a tým KFP online

Petr Pavlásek

Další články

12 skvělých důvodů, proč…

… vstoupit do KFP online klubu 2023 24. 1. 2023 startuje nový ročník KFP online klubu. Máme za sebou úspěšné ročníky 2021

Pracujeme na tom!

Pilně na tom makáme!
Nechte nám na sebe email a dáme vědět ihned, jak to vypustíme do světa!