Proč je správná diverzifikace důležitější, než mnozí poradci tuší

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Chybná diverzifikace může způsobit, že po velkém poklesu akciových trhů bude klient čekat na návrat hodnoty svého portfolia i desítky let. A někdy se nemusí dočkat vůbec. Jak se vyvarovat typické chyby, které se méně zkušení poradci a bankéři dopouštějí?
Klíčový princip správné diverzifikace komentuje Petr Pavlásek v dnešním videu. Zkontrolujte portfolia svých klientů, zda jsou – podle tohoto principu – připravena na případné větší poklesy a vy můžete být v klidu, že nepřipravíte své klienty o celoživotní úspory, ať se na trzích stane téměř cokoliv.

Další články

20 % sleva na vybrané kurzy

Slevové šílenství je na celém internetu. Spoustu nesmyslných slev na věci, které nepotřebujete. Pokud chcete investovat do toho důležitého, tedy do vašich

Nový produkt pro finanční profíky od KFP

Řešíte s klienty investování jejich peněz?Daří se Vám s klienty pravidelně komunikovat a být v kontaktu?Přemýšlíte co a jak komunikovat potenciálním klientům?

Jana Daniela Šabatková hostem KFP podcastu

Dalším hostem našeho podcastu je šéfku marketingu firmy IVECO Česká a Slovenská republika Janu Danielu Šabatkovou. Prozradí Vám například, jak budovat osobní

Pracujeme na tom!

Pilně na tom makáme!
Nechte nám na sebe email a dáme vědět ihned, jak to vypustíme do světa!