Pozvánka na webinář s Davidem Burešem

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

22. 6. 2021 od 9.00 do 11.00 pořádáme další online webinář s hostem KFP online klubu. Tím bude Ing. David Bureš, EFA, EFP, který se s Vámi podělí o zkušenosti, jak se mu za 7 let podařilo vyrůst z AUM 300 mil. Kč na 2,4 mld. Kč. A to především díky komplexnímu servisu k investičním nemovitostem, který jeho firma zajišťuje pro bonitní klienty.

David se s Vámi podělí o 6 kroků, které při správě investičních nemovitostí klientům zajišťují (včetně taháku pro Vás) a nasdílí, co bonitní klienty zajímá nejvíce a čím se na náročném trhu odlišil od konkurence.

Přinášíme i krátkou pozvánku formou online rozhovoru s Davidem.

Další články

20 % sleva na vybrané kurzy

Slevové šílenství je na celém internetu. Spoustu nesmyslných slev na věci, které nepotřebujete. Pokud chcete investovat do toho důležitého, tedy do vašich

Nový produkt pro finanční profíky od KFP

Řešíte s klienty investování jejich peněz?Daří se Vám s klienty pravidelně komunikovat a být v kontaktu?Přemýšlíte co a jak komunikovat potenciálním klientům?

Jana Daniela Šabatková hostem KFP podcastu

Dalším hostem našeho podcastu je šéfku marketingu firmy IVECO Česká a Slovenská republika Janu Danielu Šabatkovou. Prozradí Vám například, jak budovat osobní

Pracujeme na tom!

Pilně na tom makáme!
Nechte nám na sebe email a dáme vědět ihned, jak to vypustíme do světa!