Nová aplikace „Kalkulačky KFP“

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové aplikaci KFP. V minulém roce jsme vybrali 3 historicky nejúspěšnější kalkulačky KFP a modernizovali je, oblékli do nového grafického kabátu, přidali nové funkce a grafy. Nicméně excelovská verze měla i tak určitá omezení.

Zájem poradců, praktická využitelnost u klientů i výborné zpětné vazby nás přesvědčily, že přeprogramujeme kalkulačky z excelu do webové prostředí, tedy do nové aplikace KFP. Tato změna nám umožní dále kalkulačky rozvíjet a přinést mnoho nových funkcí.
Novou aplikaci jsme nazvali Kalkulačky KFP. V první fázi jsou součástí aplikace 3 kalkulačky.

  1. Historie investic
  2. Pravděpodobnost výnosů
  3. Finanční matematika

Na představení kalkulaček se můžete podívat na níže uvedeném videu.

Video představení kalkulaček KFP.

Jednotlivé kalkulačky a jejich funkcionality Vám postupně představíme. Plánujeme také další články a videa, které budou představovat více do hloubky nejen kalkulačky a jejich technické řešení, ale také to, jak s kalkulačkami pracovat přímo u klientů – jak pomocí kalkulaček lépe klientům vysvětlit zákonitosti investic, jak nastavit jejich očekávání a mnoho dalšího.

Jsme přesvědčeni, že kalkulačky jsou nezbytným pomocníkem pro každého profíka v oblasti investic a zároveň jsou stále dostatečně jednoduché pro praktické použití.

Petr Pavlásek

Další články

12 skvělých důvodů, proč…

… vstoupit do KFP online klubu 2023 24. 1. 2023 startuje nový ročník KFP online klubu. Máme za sebou úspěšné ročníky 2021

Pracujeme na tom!

Pilně na tom makáme!
Nechte nám na sebe email a dáme vědět ihned, jak to vypustíme do světa!