Mikuláš Splítek hostem KFP online klubu

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Aktivní versus Pasivní investování?
Hodnotové versus Růstové strategie?

V dalším podcastu KFP online klubu si Petr Pavlásek povídal s autorem knihy „Stát se investorem“ a hvězdným portfolio manažerem nejrychleji rostoucího akciového fondu v ČR Mikulášem Splítkem, který má ve správě Stock Small Caps Erste Asset Management v hodnotě 12 mld. CZK. Jeden z mála fondů, který od svého vzniku (05/2017) překonává index a vykazuje kladnou Alfu.

Jak se může portfolio manažer připravit na vyšší inflaci nebo dokonce stagflaci v portfoliu, jehož zaměření je definováno statutem fondu.

Mikuláš Splítek

Kompletní podcast, společně s dalšími, naleznete ZDE.

Pokud Vás Mikuláš Splítek zaujal, přijďte si poslechnout webinář v úterý 26.4.2022 od 9.00 do 11.00, kde se dozvíte více.

Těšíme se na Vás

Petr Pavlásek

PS.: Nejste členy KFP online klubu? Nově si můžete koupit pouze konkrétní webinář ZDE.

PS2: Zvažte členství v klubu na rok 2022. Dostanete se k záznamu i předchozích webinářů a za výhodnější cenu si předplatíte další zajímavé webináře. Více najdete na stránkách KFP online klub.

Další články

20 % sleva na vybrané kurzy

Slevové šílenství je na celém internetu. Spoustu nesmyslných slev na věci, které nepotřebujete. Pokud chcete investovat do toho důležitého, tedy do vašich

Nový produkt pro finanční profíky od KFP

Řešíte s klienty investování jejich peněz?Daří se Vám s klienty pravidelně komunikovat a být v kontaktu?Přemýšlíte co a jak komunikovat potenciálním klientům?

Jana Daniela Šabatková hostem KFP podcastu

Dalším hostem našeho podcastu je šéfku marketingu firmy IVECO Česká a Slovenská republika Janu Danielu Šabatkovou. Prozradí Vám například, jak budovat osobní

Pracujeme na tom!

Pilně na tom makáme!
Nechte nám na sebe email a dáme vědět ihned, jak to vypustíme do světa!