1. krok k investičnímu poradenství – KFP Online pro Vás

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Budoucnost poradenství jsou investice. Budoucnost poradenství pro bonitní klienty je investiční poradentství. Budoucnost investičního poradenství je regulace.
Poradenský trh se profesionalizuje a zkvalitňuje. A pro Váš rozvoj a růst jsme Vám v článku z 9.5.2019 slíbili, že Vám KFP bude přinášet to nejlepší z našeho know how i v online světě. Dnes pro Vás máme 1. online vlaštovku a možná Váš 1. krok k investičnímu poradenství.

Určitě Vám neuniklo, že podle Zákona o podnikání na kapitálovém trhu (ZPKT 256/2004 Sb) musí všichni poradci a bankéři, kteří chtějí klientům zprostředkovávat investice složit do 3. 1. 2020 poměrně náročnou zkoušku. Kdo zkoušku neudělá, končí v byznysu. Sám jsem ji absolvoval, s Vladimírem Fichtnerem, Karlem Kořeným, Petrem Syrovým a Janou Pavláskovou v prvním možném termínu, který se v ČR konal 12. 7. 2018. 

Potřebné minimum pro zvládnutí zkoušky je 60 % v teoretické části, 60 % v praktické části (případové studie) a 75 % celkem. Byl jsem s 88,3 % nejhorší z KFP sro/Fichtner sro. V investicích se nepovažuji za žádného začátečníka, přesto jsem se na zkoušku učil přibližně 20 hodin času a podobné číslo (10 – 20 hodin) uváděli i kolegové. Řekl bych, že proti zkouškám na penze či úvěry je zkouška dle ZPKT něco jako rozdíl mezi „Čelistmi“ a „Hledá se Nemo“.

Zkouška se dělí na dvě úrovně: ZPKT I. stupně a ZPKT II. stupně. Za mne Vám určitě doporučuji náročnější ZPKT II. Rozdíl mezi tím, co se musíte naučit je relativně malý (pár hodin učení navíc) a můžete klientům nabízet širší okruh investičních produktů a získáte komplexnější poradenský přehled.

Jak se na náročné zkoušky připravit? V zásadě máte dvě možnosti.
1) „nabušit se“ 1.400 otázek – vždy čtyři možné odpovědi, to znamená 5.600 možností zpaměti jako testy při zkoušce v autoškole a za pár dnů vše zapomenout.

NEBO

2) vyzkoušet náš zbrusu nový online Přípravný videokurz ZPKT.
Pochopit souvislosti, pochopit principy, úspěšně zvládnout zkoušku a získat studijní materiál, ze kterého si můžete ještě léta připomínat užitečná témata a připravovat si prezentace pro Váš poradenský tým či VIP klienty. 

Kurz vznikl tak, že jsme do něj dali to nejdůležitější z prezenčního kurzu, který jsme připravili pro téměř 400 nejzkušenějších bankéřů České spořitelny, kteří také museli složit zkoušku ZPKT II. stupně. Přesto že na kurz chodili elitní bankéři Erste Private Banking, Erste Premier, Investiční specialisté České spořitelny a metodici ČS, reference byly vynikající a hodnocení kurzu extrémně pozitivní. To nás motivovalo k tomu zprostředkovat online verzi i poradcům.

Co v online tréninku získáte „doživotně“:

  • 10 hodin video záznamu, kde Vám Petr Syrový, Karel Kořený a Petr Pavlásek vysvětlují klíčové otázky a souvislosti ZPKT
  • MP3 – zvukový záznam ze všech lekcí (můžete poslouchat v autě cestou do práce)
  • Prezentace v PDF (můžete si dělat poznámky přímo do prezentace lektorů)
  • Přepis rozhovoru lektorů (můžete si dělat poznámky přímo do výkladu lektorů)
  • Výběr toho podstatného – vybrali jsme 95 % toho, co je pro úspěšné zkoušky klíčové (nezdržujeme Vás a neřešíme otázky, které se v testu vyskytují 1 x a jejich zvládnutí vyžaduje učení složitých souvislostí jako např. Contango, Backwardation atd.)
  • Testovací otázky ČNB (autorský tým KFP se podílel na jejich tvorbě a zde je máte všechny metodicky seřazené podle jednotlivých témat)
  • Tahák poslední záchrany (cca 20 stránkový materiál, který shrnuje to nejdůležitější pro ty, kteří učení nechají na poslední chvíli).

Kolik činí investice do rozvoje Vašeho investičního poradenského byznysu?
Standardní cena KFP pro veřejnost bude 3.770 Kč + 21 % DPH = 4.562 Kč
KFP online zatím není plátce DPH, proto končená cena do 6. 6. 2019 činí 3.770 Kč.
Akční cena pro čtenáře článků KFP je 1.770 Kč (do 6. 6. 2019 bez DPH).
V průběhu roku tuto cenu zvýšíme na standardní cenu a navýšíme o 21 % DPH. Pokud jste nám odpověděli na dotazník zde, obdržíte dodatečnou slevu 30%, kterou jsme v minulém emailu slíbili.

Chcete si pořídit vzdělávací kurz, který Vám poskytne mnoho hodin vzdělávacího materiálu a významně usnadní přípravu na náročné zkoušky ZPKT v předprodeji s úsporou 2.000 Kč a úsporou DPH 792 Kč, tj. celkem ušetříte 2.792 Kč?
Objednejte si trénink ještě dnes zde: www.KFPonline.cz Akční cena platí do 6. 6. 2019  

Petr Pavlásek
KFP trénink s.r.o. a KFP online s.r.o.


P.S.: Upozornění pro předplatitelé vzdělávacího servisu KFP: kurz si neobjednávejte, je součástí našeho vzdělávacího servisu pro Vás. Přístup do video tréninku dostanete do konce května do e-mailu.

Petr Pavlásek

Další články

Aktuální situace na akciových trzích

V tomto podcastu si Petr Pavlásek povídá s investičním specialistou firmy CONSEQ Janem Mackem o aktuální situaci na akciových trzích. Inflace v

Pracujeme na tom!

Pilně na tom makáme!
Nechte nám na sebe email a dáme vědět ihned, jak to vypustíme do světa!