Pozvánka na webinář s Petrem Syrovým

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Příští týden v úterý 21. 9. 2021 od 9:00 – 11:00 hod. pořádáme další online webinář s hostem KFP online klubu. Tím bude Mgr. Petr Syrový, EFP, EFA, který se s Vámi podělí o zkušenosti v oblasti hypoték – jakou volit fixaci hypotéky – pohled investiční optikou: výnos, riziko, likvidita. Jak nastavit hypotéku, aby byla v souladu s investičním plánem nebo jaká hypotéka je „nejlepší“ z hlediska výnosu nebo emocí.
Ukážeme si na kalkulačkách, jak se změní výnosnost nemovitosti na pronájem, pokud k financování použijeme hypotéku. A nakonec i návod, jak vše spočítat pro každého klienta individuálně.

S Petrem jsme natočili krátkou pozvánku.

Další články

20 % sleva na vybrané kurzy

Slevové šílenství je na celém internetu. Spoustu nesmyslných slev na věci, které nepotřebujete. Pokud chcete investovat do toho důležitého, tedy do vašich

Nový produkt pro finanční profíky od KFP

Řešíte s klienty investování jejich peněz?Daří se Vám s klienty pravidelně komunikovat a být v kontaktu?Přemýšlíte co a jak komunikovat potenciálním klientům?

Jana Daniela Šabatková hostem KFP podcastu

Dalším hostem našeho podcastu je šéfku marketingu firmy IVECO Česká a Slovenská republika Janu Danielu Šabatkovou. Prozradí Vám například, jak budovat osobní

Pracujeme na tom!

Pilně na tom makáme!
Nechte nám na sebe email a dáme vědět ihned, jak to vypustíme do světa!