Pozvánka na webinář KFP online klubu: Penze

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Hostem dalšího weináře KFP online klubu bude Jan Grufík, který se na tuto oblast dlouhodobě zaměřuje. Na první pohled nudné téma, které ale přináší spoustu možností. Jde o téma, které se týká nás všech. Od penze a penzijních schématu je již jen kousek k finanční nezávislosti, dlouhodobým investicím. Jak Jedna s tématem penzí pracuje a hlavně, jaké jsou novinky v penzijních systému? Které věci by měl vědět každý poradce?

Webinář proběhne již 27.4.2021 od 9:00

Zveme Vás na další webinář KFP online klubu. Webináře jsou dostupné pouze členům KPF online klubu. Více o klubu a možnost stát se členy najdete ZDE.

Další články

20 % sleva na vybrané kurzy

Slevové šílenství je na celém internetu. Spoustu nesmyslných slev na věci, které nepotřebujete. Pokud chcete investovat do toho důležitého, tedy do vašich

Nový produkt pro finanční profíky od KFP

Řešíte s klienty investování jejich peněz?Daří se Vám s klienty pravidelně komunikovat a být v kontaktu?Přemýšlíte co a jak komunikovat potenciálním klientům?

Jana Daniela Šabatková hostem KFP podcastu

Dalším hostem našeho podcastu je šéfku marketingu firmy IVECO Česká a Slovenská republika Janu Danielu Šabatkovou. Prozradí Vám například, jak budovat osobní

Pracujeme na tom!

Pilně na tom makáme!
Nechte nám na sebe email a dáme vědět ihned, jak to vypustíme do světa!