Investiční akademie online

Náš historicky nejlepší kurz „Hard skills“ jsme připravili v online inovované podobě. Kurzem prošlo za 15 let tisíce spokojených poradců a bankéřů. Obsah ladíme několik let a jde o hlavní kurz KFP. Díky online verzi můžeme aktualizovaný kurz nabídnout za výrazně nižší cenu, včetně záznamu a dalších podkladů.

Součástí kurzu jsou záznamy všech webinářů, mp3 pro poslech v autě, prezentace v PDF, podklady, taháky, speciální kalkulačky (viz bonusy), skripta.

Finanční plánování

7. 1. 2021 09:00-12:00
Naše tipy, jak prodávat investice díky finanční nezávislosti. Praktická ukázka a rozbor osvědčeného obchodního rozhovoru. Typické chyby ve finančním plánu. Pomůžeme Vám sestavit jednoduchý plán k Vaší vlastní rentě!

Finanční matematika

14. 1. 2021. 09:00-12:00
Ukážeme Vám tři vzorečky, se kterými vyřešíte 95 % poradenských situací. Představíme Vám vzorové příklady, které Vám pomohou řešit typické námitky klientů. Vybavíme Vás taháky, které Vám pomohou tyto námitky řešit přímo na schůzkách.

Makroekonomie

21. 1. 2021 09:00-12:00
Ukážeme Vám, jak motivovat konzervativní klienty k investování. Jaká doporučujeme pravidla pro měnovou diverzifikaci a hedging. Makroekonomické vazby, které patří k základní výbavě finančního poradce

Cenné papíry

28. 1. 2021 09:00-12:00
Jaké jsou hlavní výhody, rizika a omezení základních druhů cenných papírů. Srovnání základních druhů cenných papírů podle ukazatelů rizikovosti/volatility a dalších parametrů. Všechny finanční produkty obsahují nějakou kombinaci základních cenných papírů.

OPF, ETF, poplatky, náklady

4. 2. 2021 09:00-12:00
Srovnání druhů fondů, vztah mezi investiční společností a fondy. Poplatky, náklady, benchmarky, statut, KIID, Factsheety fondů. Principy konstrukce ETF, výhody a rizika ve srovnání s OPF, trendy vývoje a budoucnost OPF a ETF v investičním světě.

Jak správně investovat do akcií

11. 2. 2021 09:00-12:00
Příklady z naší praxe: dobrá a chybná diverzifikace, jak neudělat osudovou chybu. Strategická alokace = 94 % úspěchu. Jak používat taktickou alokaci a na co se soustředit při sestavování portfolia klientů. Řízení emocí klientů, jako klíč k úspěšnému překonání propadů na trzích.

Metodiky, jak vybírat OPF/ETF

18. 2. 2021 09:00-12:00
Koeficienty Alfa, Beta, ukazatele TER a syntetický TER. Jak se orientovat ve Factsheetech fondů. Metodika výběru fondů a ETF do portfolia pro klienty a konkrétní příklady a doporučení KFP.

Jednorázové a pravidelné inv., měny

25. 2. 2021 09:00-12:00
Časování investic versus dollar cost averaging – srovnání výsledků v různých obdobích. Jak pracovat s kalkulačkami (Investiční kalkulačka KFP a Historická pravděpodobnost výnosů) na obchodní schůzce. Měnová diverzifikace z pohledu domácí měny residenta ČR.

Deriváty

4. 3. 2021 09:00-12:00
Základní typy derivátů, k čemu se používají a proč by jim měl poradce rozumět. V čem jsou „pasti“ různě konstruovaných finančních certifikátů a jak klientům vysvětlit nebezpečí těchto nástrojů. Forexové roboty aneb zaděláváte si na finanční trampoty.

Penze, DPS, důchod, renta

11. 3. 2021 09:00-12:00
O kolik budete mít vyšší důchod díky správné komunikaci s ČSSZ – případová studie na Vašich datech. Jak počítat konečnou a nekonečnou rentu – pravděpodobné scénáře. Sirotčí, vdovské, vdovecké a invalidní důchody.

Alternativní investice

18. 3. 2021 09:00-12:00
Ostatní investiční produkty, na které se Vás klienti budou ptát (komodity, zlato, diamanty, kryptoměny, atd.). Proč se raději obejdeme bez těchto „nepostradatelných“ příležitostí. Co je wealth protection strategie a proč je lepší volbou.

Pojištění

25. 3 . 2021 09:00-12:00
Pravděpodobnostní a statistické hrátky s úmrtnostními tabulkami. Jak správně stanovit pojistné částky s kalkulačkou KFP pro ekonomicky různě důležité osoby. Tipy KFP jak ušetřit na pojistkách a přitom mít vše správně zajištěno.

Hypotéky, úvěry

1. 4. 2021 09:00-12:00
Jak klientovi vysvětlit pomocí „investičního teploměru“ ve třech minutách práci s dobrými a špatnými dluhy.Dokažte klientovi pomocí hypotéční kalkulačky KFP, proč je hypotéka dobrý dluh a kolik na ní klient může vydělat. Rovněž obdržíte kalkulačku na propočet odložení splátky HÚ.

Inv. nemovitosti a nemovitostní fondy

8. 4. 2021 09:00-12:00
Výnosnost investičních nemovitostí (jednoduše a složitě, s pákou i bez). Rizika a typické chyby při investování do nemovitostí a nemovitostních fondů. Nájem versus vlastní bydlení, kalkulačka výnosnosti investic do nemovitostí.

Portfolio pro rentiéry

15. 4. 2021 09:00-12:00
Jak správně sestavit portfolio. Portfolia, která fungují: rozbory portfolií Nobelovy nadace, Norského ropného fondu, ukázky, jak investují nejbohatší lidé světa, reální klienti atd. Vyhněte se chybám při konstrukci portfolia, využijte kalkulačku pro diverzifikaci portfolia.

Případové studie: rozbor plánů a portfolií

22. 4. 2021 09:00-12:00
Největší chyby, které jsme udělali v poradenské kariéře a jak se jim Vy můžete vyhnout. Příklady konkrétních finančních plánů (dobrá a špatná řešení). Jak si vybrat svého finančního poradce, jak si sestavit svůj finanční plán a proč být pro klienty vzorem v přístupu k financím.

+ bonusy v ceně 12 876 Kč / 484 €

0
školících dnů
0
hodin seminářů
0
bonusů
0
zkušených lektorů
0
let vývoje produktu
0
spokojených účastníků

Jaké jsou reference?

4.8/5

Kdo jsou lektoři?

Ing. Petr Pavlásek, EFA, EFP

Spoluzakladatel KFP trénink a KFP online. Zkušený lektor a propagátor finančního plánování a finanční nezávislosti.

Mgr. Petr Syrový, EFA, EFP

Analytik Fichtner s.r.o., lektor KFP a spoluzakladatel KFP online. Autor kalkulaček, nástrojů pro poradce, stovek odborných článků a několika knih o finančním plánování a investicích.

blank

Ing. Jaroslav Manderla

Ekonomii studoval v USA, má praktické zkušenosti z firemního bankovnictví i osobního finančního poradenství, dlouholetý lektor KFP.

blank

Ing. Karel Kořený, EFA, EFP

Majitel a poradce Finanční svoboda s.r.o., spoluzakladatel a dlouholetý lektor KFP.

blank

Ing. Tomáš Tyl, EFA, EFP

Spolumajitel a analytik Fichtner s.r.o. V rámci firmy připravuje analýzy a portfolia pro klienty rentiéry.

blank

Mgr. Jan Grufík, MBA, EFA, EFP

Spolumajitel, lektor a poradce Freedom FS specialista na unikátní metodiku I. pilíře.

Standardní cena kurzu 24 000 Kč + DPH
Standardní cena bonusů 12 677 Kč + DPH

Standardní cena celkem

Cena Investiční akademie KFP online

Vaše otázky a odpovědi

Ano, vždy bude i záznam webináře, pokud Vám tedy některý z termínů nesedí, můžete se na záznam a všechny podklady podívat ve studentské sekci, do které budete mít přístup.

Kurz není vhodný pro poradce s titulem EFA a EFP. Pro poradce s titulem PFP nebo se na něj připravující je kurz vhodný. Je také vhodný pro poradce, kteří chtějí začít s investicemi a finančním plánováním nebo už investice a plány dělají, ale chtějí se zdokonalovat a dále rozvíjet. Jako výborný pomocník je kurz i pro manažery, kteří chtějí rozvíjet a vzdělávat své týmy. Kurz manažerům pomůže připravit vlastní adaptační plány.

Ano, po absolvování celého kurzu obdržíte certifikát KFP.

Pracujeme na tom!

Pilně na tom makáme!
Nechte nám na sebe email a dáme vědět ihned, jak to vypustíme do světa!